Nasze akcje

"Medycyna estetyczna dla osób po czterdziestce jest ok! " Agnieszka Dygant komentuje plotki o powiększeniu ust. Live DDTVN

Nasze akcje

Aktualizacja:

Agnieszka Dygant była gościem naszego wakacyjnego live’a poprowadzonego przez Kingę Burzyńską. O jakiej roli marzy Agniesza Dygant? Czy wróci serial „Niania”? Jak Dygant wspomina początki swojej kariery? I co aktorka myśli o medycynie estetycznej? Agnieszka odpowiedziała na te wszystkie pytania.

  • Wakacyjny live Dzień Dobry TVN
  • Sukces zawodowy a macierzyństwo
  • Początki kariery
  • Zawodowe plany
  • Medycyna estetyczna

Wakacyjny live Dzień Dobry TVN

Od 25 czerwca, w wakacyjne dni powszednie, reporterzy Dzień Dobry TVN zapraszają Was na wirtualne spotkania na żywo z ciekawymi gośćmi w rozmaitych miejscach.

Kolejnym gościem wakacyjnego live’a jest Agnieszka Dygant. Aktorka, którą znamy z wielu filmowych i serialowych ról, między innymi „Prawo Agaty”, czy „Niania”.

Agnieszka na spotkanie z dziennikarką Dzień Dobry TVN przyjechała prosto z przymiarek w atelier Violi Piekut. Projektantka szyje aktorce kreację na filmowy festiwal w Wenecji, który rozpocznie się 29 sierpnia i potrwa do 7 września. Agnieszka jest nie tylko zachwycona sukniami, jakie szyję Viola, ale również jej niesamowitą energią.

Jak wchodzę do jej atelier to dostaję takiego energetycznego kopa. Już wiem skąd ten jej sukces. To jest dobra energia i bardzo ciężka praca.

Sukces zawodowy a macierzyństwo

Agnieszka dodała, że ma już za sobą okres, kiedy musiała ciężko pracować na swój sukces.

Był czas, kiedy zasuwałam. Teraz pozwoliłam sobie na więcej życia w życiu. Na rodzinę, wakacje, pasje, na rzeczy na które nie miałam do tej pory czasu. Najbardziej cierpiałam ze względu na dziecko. Wyszłam z domu jak miał rok, a wróciłam, kiedy on miał 4 lata. To był okres „Prawa Agaty”. Wtedy miałam ogromne wyrzuty sumienia. Teraz już ich nie mam, ponieważ spędzam z synem dużo czasu.

Dygant dodała również, że tryb filmowy jest korzystniejszy, niż praca nad serialem, ponieważ film robi się w czasie 30 dni, a praca nad serialem jest o wiele bardziej intensywna.

Początki kariery

Kinga Burzyńska w czasie rozmowy wróciła też do początków kariery Agnieszki Dygant, która debiutowała u znanego reżysera Mariusza Trelińskiego w filmie „Egoiści”. Reżyser wypatrzył aktorkę w Szkole Teatralnej podczas jednego ze szkolnych przedstawień. Agnieszka zagrała tam razem z Magdą Cielecką, z którą miała bardzo odważne sceny. Czy dla początkującej aktorki to nie był skok na głęboką wodę?

Nie, my w szkole teatralnej jesteśmy spreparowani na takie rzeczy, wręcz czekamy na takie przygody. Do szkoły teatralnej idą osoby, które czekają na przygody w życiu.

- zdradziła Agnieszka.

Dygant możemy ostatnio oglądać w filmach Paryka Vegi (Kobiety Mafii, Botoks, Pitbull. Nowe porządki), gdzie Agnieszka wciela się w odważne i silne postaci. Agnieszka zdradziła, że szykuje się już do kolejnej roli. Dygant nie chciał zdradzać szczegółów, jedyne co powiedziała to:

Będzie to rzecz kryminalna. Tyle mogę powiedzieć, czyli coś, co ja teraz bardzo chcę zagrać.

Medycyna estetyczna

Agnieszka w czasie rozmowy zahaczyła o temat medycyny estetycznej. Aktorka przyznała, że śmieszą ją komentarze ludzi, którzy doszukują się u niej śladów świadczących o poprawianiu urody. Ostatnio Agnieszce wytyka się, że powiększyła usta. Jak tłumaczy Dygant, efekt większych ust osiągnęła dzięki aparatowi ortodontycznemu. Jednak jak dodaje:

Medycyna estetyczna dla osób po czterdziestce jest jak najbardziej w porządku. Mezoterapia i inne rzeczy, nie ma w tym nic złego. Daleka jestem od tych wszystkich mocnych rzeczy.

-dodała aktorka.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: instagram.com

Pozostałe wiadomości