ITVN - nowoczesna telewizja stworzona z myślą o Polonii ma już 15 lat!

Nasze akcje


TVN International (ITVN) to nowoczesna telewizja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju, którzy cenią sobie wysoką jakość oraz atrakcyjną ofertę programową. W tym roku obchodziliśmy piętnaste urodziny stacji. Uroczystość odbyła się w Chicago.

ITVN od wielu lat dostarcza widzom rozrywkę na najwyższym poziomie. Na jej antenie codziennie prezentowane są najnowsze programy i seriale TVN oraz najatrakcyjniejsze produkcje stacji TVN Style, TVN Turbo oraz TVN Meteo. Bogatą ofertę magazynów, talk-show, seriali i programów informacyjnych oraz rozrywkowych uzupełnia szeroki wybór cenionych polskich, a także zagranicznych filmów fabularnych i dokumentalnych.

>>> Zobacz także:

Dzięki ITVN każdego dnia można śledzić premierowe odcinki polskich seriali i programów w tym samym czasie, co widzowie w Polsce oraz poznawać nowości kinowe światowego formatu.

W tym roku TVN International obchodziła swoje piętnaste urodziny. Uroczystość odbyła się w Chicago - mieście, w którym żyje duże skupisko Polonii. Z widzami spotkali się między innymi prezenter TVN Olivier Janiak, modelka Joanna Krupa i aktor Kuba Wesołowski. Wśród muzyków, którzy wystąpili przed Polonią była Anna Wyszkoni. Polska gwiazda nie ukrywa, że lubi takie spotkania:

Chłonę energię, którą tutaj dostaję. To są zawsze wspaniałe koncerty, wspaniałe wydarzenia. Czuje się, że ta publiczność bardzo nas potrzebuje tutaj. Oni są stęsknieni.

- stwierdziła wokalista.

Autor: Redakcja Dzień Dobry Wakacje