Nasze akcje

Gwiazdy stacji HGTV o jej sukcesie

Nasze akcje

Stacja HGTV Home & Garden wystartowała dopiero trzy tygodnie temu, ale już podbiła serca widzów. W ofercie kanału znajduje się wiele znanych i lubianych programów amerykańskich, ale też polskie produkcje.

Stacja HGTV Home & Garden wystartowała dopiero trzy tygodnie temu, ale już podbiła serca widzów. Wyniku, jaki osiągnęła podczas pierwszego weekendu emisji, może jej pozazdrościć wiele, funkcjonujących na rynku stacji lifestylowych. W ofercie kanału znajduje się wiele znanych i lubianych programów amerykańskich, ale też polskie produkcje. Dorota Szelągowska , ekspertka od metamorfoz wnętrz, w nowym programie „Domowe rewolucje” remontuje całe mieszkania. Maja Popielarska natomiast prezentuje kolejne niezwykłe ogrody w programie „Nowa Maja w ogrodzie”. Jimi Ogden, Anglik od niedawna mieszkający w Polsce, w programie „Rzeczy Od-Nowa” pokazuje, jak zrobić designerskie meble i dodatki z rupieci i śmieci, a Ania Jażdżyk i Karol Paciorek wybierają i testują gadżety, o których można powiedzieć tylko jedno: „Musisz to mieć”.

Naszych prowadzących spotkaliśmy na prezentacji oferty programowej grupy TVN na wiosnę i spytaliśmy, gdzie oni upatrują źródło sukcesu HGTV. Zobaczcie, co nam odpowiedzieli.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości