Dzień Dobry Wakacje. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla widzów na lato

Nasze akcje

Aktualizacja:

Lato i wakacje mają swoje prawa. Korzystamy z nich i zapraszamy na Dzień Dobry Wakacje w każdy weekend od 26 czerwca włącznie. Wydania z letniego studia można oglądać od godz. 9:00 do 11:30. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych widzów na lato.

Dzień Dobry Wakacje - co w programie

Podczas weekendowych programów odwiedzimy różne regiony Polski i pokażemy ich atrakcje. Będziemy sprawdzać, dokąd warto pojechać tego lata. Sami również będziemy realizować Dzień Dobry Wakacje z innych niż studio miejsc, nie tylko w Warszawie. Pierwsze wakacyjne wydanie zrealizujemy prosto z Krakowa.

W wakacyjnej kuchni - także pod chmurką powstaną pyszne i kolorowe dania – idealne na letni czas. Nasi kucharze w przyjemnych okolicznościach przyrody zaprezentują sprawdzone przepisy na lekkie potrawy, które mogą być też receptą na udany wieczór spędzany z najbliższymi.

Sprawdzimy też, jaka czeka nas pogoda w czasie wakacji. Nie mamy wątpliwości, że dzięki naszym prezenterom pogody zawsze będzie ciepło i słonecznie.

Jak zwykle będziemy też w stałym kontakcie z Wami - naszymi widzami. Wszystko to dzięki prężnie rozwijającej się społeczności #pogodnitvn .

Dzień Dobry Wakacje - prowadzący

W ostatni weekend czerwca oraz każdy kolejny w lipcu, witamy się z naszymi widzami ze studia plenerowego. Dzięki nam poczujecie prawdziwie wakacyjną atmosferę. Zadbają o to nasi prowadzący. Na pierwsze wakacyjne wydanie zapraszają Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski.

Dzień Dobry Wakacje - kiedy oglądać?

Dzień Dobry TVN w wakacje emitowany jest w soboty i niedziele od godziny 9:00 do 11:30. Po krótkiej wakacyjnej przerwie powrócimy z codziennymi wydaniami.

Do zobaczenia w Dzień Dobry Wakacje!

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska