Nasze akcje

Dzień Dobry TVN jeszcze bliżej ludzi!

Nasze akcje

Aktualizacja:

"Dzień Dobry TVN" to od wielu lat już nie tylko program śniadaniowy - to pierwszy w Polsce wyznacznik trendów, spowiednik gwiazd, demaskator świata show-biznesu, pogromca mitów, odkrywca nowości muzycznych, skarbiec wiedzy kulinarnej i najlepszy partner do rozmowy na trudne tematy. Nie dziwi więc fakt, że w nowym sezonie program zaskoczy jeszcze większą ilością tematów i akcji specjalnych najwyższej jakości.

Program przez ponad osiem lat emisji zdążył już zgromadzić wierną widownię, która codziennie, od poniedziałku do niedzieli, rozpoczyna dzień od słów: "Dzień Dobry TVN". I chociaż to hasło padło z ust prowadzących i gości miliony razy, to jego wymiar zawsze jest inny.

"Dzień Dobry TVN" to szeroki wachlarz tematów, opinii, gości, zdań oraz charakterów. Zawsze jednak najważniejszy jest widz. To dla niego redakcja porannego programu przygotowuje codziennie to, co najlepsze i najaktualniejsze w Polsce i na świecie.

Na wiosnę będzie się działo! Program będzie obfitował w akcje specjalne, które będą odpowiedzią na to, co się dzieje w Polsce. Będziemy informowali, prowokowali i edukowali pod szyldem "Akcja specjalna DD".

W poniedziałki praktyczne lekcje, jak ratować życie i zdrowie dzieci, prowadzone przez doświadczonego ratownika medycznego. Także wyjątkowe spotkania z uczestnikami nowego show „Project Runway”. Wtorek to dzień Jakuba Porady i jego cyklu „Porada da radę”, który po raz kolejny-wyruszy w podróż za małe pieniądze. Od kwietnia nie zatańczy jednak samby w Rio, ani nie przejdzie w chwale pod Łukiem Triumfalnym! Jego celem jest Polska, w całej swojej rozciągłości i tajemniczości. Porada pokaże, jak za małe pieniądze rozkoszować się urokami kraju nad Wisłą.

W programie pojawią się również tzw. gadżeciarze – znana już porannym widzom Anna Nowak-Ibisz oraz prezenter TVN Turbo – Kuba Klawiter. W środy kontynuacja pięknych i krzepiących historii w cyklu "To cud, że żyję" oraz miłośnik gotowania i dobrego smaku – Mikołaj Rej w swojej podróży przez podniebienia Polaków.

W czwartek Dorota Gardias pokaże od kulis jak to jest być matką. Sprawdzi, przetestuje, podpatrzy, skontroluje – i jak to prawdziwa mama - doradzi innym. Tego samego poranka, również nowy cykl konsumencki. "Dzień Dobry TVN" stanie na straży interesów klientów i pokaże im, jak skutecznie walczyć o swoje prawa. W piątki będziemy obalali różnego rodzaju mity. W zabawny i merytoryczny jednocześnie sposób pomożemy znaleźć odpowiedzi na nurtujące niektórych Polaków pytania typu: Czy witamina C pomaga w walce z przeziębieniami? Czy podcinanie końcówek włosa wpływa na ich jakość? Czy makijaż wpływa negatywnie na naszą skórę?

"Dzień Dobry TVN" będzie jeszcze bliżej ludzi, ich marzeń i bolączek. „Jesteśmy i będziemy w kontakcie z naszymi widzami. Błyskawicznie się z nimi komunikujemy i odpowiadamy na ich pytania, wątpliwości. Wiele tematów w naszym programie to propozycje naszych widzów. Myślę, że siłą "Dzień Dobry TVN" jest to, że bardzo szanujemy naszego widza z jego radościami, rozterkami i oczekiwaniami. Jesteśmy go ciekawi - mówi Ewa Baj, producentka wydań codziennych Dzień Dobry TVN.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości