Nasze akcje

Dorota Wellman za kulisami DDTVN! Co zdradziła widzom "UWAGI!"?

Nasze akcje

Dorota Wellman, dziennikarka i prowadząca Dzień Dobry TVN była kolejną bohaterką reportażu z cyklu "Kulisy Sławy", w programie "UWAGA!" Odcinek można było zobaczyć wczoraj o 19.45. Zapraszamy! Dziś w studiu Dzień Dobry TVN więcej opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

"Kulisy Sławy" to wzruszające portrety ludzi znanych i lubianych, których reporterzy "UWAGI!" poprosili o odsłonięcie tajemnic swojego życia. W materiałach wypowiadają się także ich bliscy, znajomi z pracy albo po prostu fani ich twórczości.

>>> Zobacz także:

Kolejną bohaterką "Kulisów Sławy" była Dorota Wellman. Dziennikarka i prowadząca Dzień Dobry TVN od dzieciństwa marzyła, by pracować w radiu, jak jej mama. Nim jednak udało się spełnić to marzenie ukończyła studia na wydziale Filologii Polskiej i Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Miała nawet krótki "romans" z filmem - została asystentem reżysera i scenarzystką.

Dla dynamicznej Doroty Wellman nie dość jednak było wyzwań. Kolejnym krokiem zawodowym była praca w telewizji. Współtworzyła wiele programów w telewizji publicznej m.in.: "Goniec", "Tylko w Jedynce", "Bohaterowie, skandaliści i inni" oraz "Szpilę" w Polsacie. Od 3 września 2007 r. pracuje w TVN, gdzie wraz z Marcinem Prokopem prowadzi Dzień Dobry TVN.

Od 2006 roku jest członkiem Partii Dobrego Humoru.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości