DDTVN LIVE: Aleksandra Konieczna w piątek o 10:30 na naszym Facebooku!

Nasze akcje

EN_01374203_0105.jpg

W okresie wakacji Dzień Dobry TVN serdecznie zaprasza Was na codzienne transmisje live w naszych kanałach społecznościowych. W piątek 9 sierpnia punktualnie o godzinie 10:30 na naszym profilu na Facebooku rozpoczniemy transmisję live z Aleksandrą Konieczną. Rozmowę poprowadzi dziennikarz Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik. Podczas rozmowy będziecie mogli włączać się w dyskusję i zadawać swoje pytania w komentarzach! Koniecznie bądźcie z nami!

Jeśli jeszcze nie jesteście fanami naszych profili na Instagramie oraz Facebooku to pora to zmienić! Przez całe wakacje planujemy specjalne transmisje live, które prowadzić będę reporterzy Dzień Dobry TVN.

W dni robocze dziennikarze Dzień Dobry TVN zapraszają nowych, ciekawych Gości i wirtualnie zabierają Was w nowe miejsca. Już w piątek 9 sierpnia odbędzie się live, który poprowadz i Piotr Wojtasik. Aleksandra Konieczna - aktorka, reżyserka teatralna, kobieta o włoskiej duszy. Rozmowa będzie dotyczyła, m.in. nadchodzącego festiwalu w Wenecji, jej sukcesów po pięćdziesiątce, radości z życia i... sukni ślubnej!

Koniecznie bądźcie z nami! Podczas rozmów na żywo prowadzonych na naszych kanałach w mediach społecznościowych nasi Goście zdradzają mnóstwo ciekawych szczegółów, o których dotąd nie wiedzieliście!

Zobacz zapis rozmów DDTVN Live:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN