Nasze akcje

Maciuś urodził się z krótszą nóżką. Potrzebuje 600 tysięcy na operację

Nasze akcje

Aktualizacja:

Filip Chajzer przyjął wyzywanie! Jego zadanie polegało na pokonania okrążenia poniżej pięćdziesięciu sekund. Na szczęście okrążenie miało nie 400 metrów, a 200 metrów. Czy Chajzerowi się udało? Zobaczcie!

Filip Chajzer przyjął wyzwanie w związku ze zbiórką pieniędzy na Maciusia, który urodził się z jedną nóżką krótszą o pięć centymetrów. Maciuś potrzebuje 600 tysięcy złotych, na razie zebrano 70 tysięcy złotych. Jeśli jak najszybciej nie dojdzie do operacji, wada będzie się tylko pogłębiać.

Jeśli mi uda się złamać te 50 sekund to wtedy 20 tysięcy złotych, od sponsora dziewczyn, trafia na konto Maćka, ale za każdą urwaną sekundę, poniżej 50 sekund będzie jeszcze tysiąc złotych! Trzymajcie kciuki!

Zobacz też: Zmiany na porodówkach od 2019 roku >>>

Historia Maciusia Rogali

Maciuś Rogala miał 3 lata, kiedy przeszedł pierwszą operację biodra i kolana. Pierwsza operacja udała się w stu procentach. Wszystko odbyło się za jednym razem i nic nie trzeba było poprawiać. 17 września minęły dwa lata. Po tym czasie konieczna jest kolejna operacja – tym razem wydłużania lewej nóżki. Maciuś potrzebuje jeszcze 530 tysięcy złotych.

Chcesz pomóc Maciusiowi? Kliknij w ten >>> LINK <<<

Zobacz też:

Filip Chajzer i polski podbój kosmosu

Zobaczcie jak poradził sobie Filip. Czy udało się zebrać pieniądze na operację?

Zaczyna się. Jedziemy z koksem... znaczy bez koksu! Muszę przebiec 200 metrów poniżej 50 sekund. Dla tego małego bohatera. Maciek - dam z siebie wszystko. Obiecuję!

Udało się! Filip przebiegł 200 metrów 30,96! Filip - Gratulujemy i dziękujemy!

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości