Nasze akcje

Big Brother 2019 w TVN7 – dlaczego ta edycja będzie wyjątkowa?

Nasze akcje

Aktualizacja:

Za niecały miesiąc wystartuje kolejna edycja długo wyczekiwanego programu rozrywkowego Big Brother. Telewizyjne show wraca na ekrany po prawie 20 latach! Zobacz, czym zaskoczy nas nowa edycja programu, w którym razem z Wielkim Bratem będziemy podglądać przez trzy miesiące życie jego uczestników.

GŁOSUJ NA UCZESTNIKÓW! Big Brother rusza 17 marca! Poznajcie nowych uczestników Macieja i Agnieszkę! <<< Głosuj na nich!

  • co ciekawego działo się w pierwszej edycji reality show,
  • kto odpadł z programu przed samym finałem pierwszego Big Brothera,
  • co wydarzy się w nowym Domu Wielkiego Brata,
  • gdzie i kiedy oglądać program.

Zobacz też: Bartek Jędrzejak w Big Brotherze! >>>

Zobacz, co ciekawego działo się w pierwszej edycji Big Brothera!

Pierwsza edycja popularnego telewizyjnego show wystartowała 4 marca 2001 roku. Trwała 106 dni, a jej zwycięzca Janusz Dzięcioł wygrał na mocy głosowania telewidzów pół miliona złotych. Big Brother cieszył się ogromną popularnością widzów, a najwięksi faworyci poprzez udział w programie zyskali grono fanów. Przypomnijmy sobie najciekawsze wydarzenia z Domu Wielkiego Brata!

Zobacz też: Big Brother. Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak i Gulczas - co słychać u uczestników? >>>

W pewien zimowy dzień, 21 marca 2001 roku, goście Wielkiego Brata dostali od niego sportowe zadanie odegrania meczu w polskich i norweskich barwach. Dwie drużyny, damska (w barwach Norwegii) i męska (w barwach Polski), stanęły naprzeciwko siebie na zaśnieżonym podwórku willi w Sękocinie. Aby wyrównać szanse, Wielki Brat utrudnił panom zdanie i kazał im związać się w parach. Zespół Biało-Czerwonych wygrał z paniami 9 do 2! W nagrodę mogli obejrzeć rozegrany wcześniej prawdziwy mecz Polska – Norwegia, który nasi piłkarze wygrali 3 do 2.

Każdego dnia na uczestników Big Brother Polska czekały nowe, emocjonujące zadania, a co dwa tygodnie z programu odpadał jeden z uczestników, którego wcześniej mieszkańcy Domu Wielkiego Brata nominowali największą liczbą głosów.

Zobacz też: Tomasz Wania - kim jest polski gwiazdor brytyjskiego Big Brothera? >>>

Nominacje w pokoju zwierzeń – zobacz, kto odpadł przed samym finałem!

Do ścisłego finału z Januszem dotarła również uwielbiana za charakterystyczny śmiech Manuela Michalak oraz sympatyczna Małgorzata Maier. W ostatnich nominacjach w pokoju Wielkiego Brata uczestnicy wskazali Alicję Walczak, i to właśnie ona pożegnała się z programem przed samym finałem.

Co wydarzy się tym razem w programie Big Brother?

Nowa edycja reality show będzie wykorzystywać najnowsze rozwiązania technologiczne, aby dać uczestnikom poczucie komfortu w trakcie trwania programu. Widzom zapewni to niepowtarzalną możliwość oglądania wszystkiego, co wydarzy się w Domu Wielkiego Brata na żywo przez platformę streamingową Player.pl. Wszystko będzie rejestrowane przez 70 automatycznych kamer, które organizatorzy ukryją w całym domu.

Big Brother – gdzie możemy śledzić losy uczestników programu?

Program będzie emitowany codziennie o godzinie 20 na kanale TVN 7 i stronie Player.pl. W niedzielę o 18 na stacji TVN odbędzie się cotygodniowe podsumowanie z wydarzeń w Domu Wielkiego Brata, które przygotuje widzów na niedzielny odcinek eliminacyjny. Głosowanie na uczestników programu odbędzie się online i za pomocą SMS-ów.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości