Nasze akcje

Bartłomiej Topa: "Zawsze śpiewam pod prysznicem o miłości i rozpaczy" - live DDTVN

Nasze akcje

Aktualizacja:

Gościem kolejnego wakacyjnego live’a był Bartłomiej Topa. W rozmowie z Kingą Burzyńską aktor opowiedział nam o swojej pasji do śpiewania, ale nie tylko.

  • Wakacyjny live Dzień Dobry TVN
  • Muzyka – rodzinną pasją
  • Zawodowe plany aktora
  • "Pod powierzchnią" – 2 sezon

Wakacyjny live Dzień Dobry TVN

Od 25 czerwca, w wakacyjne dni powszednie, reporterzy Dzień Dobry TVN zapraszają Was na wirtualne spotkania na żywo z ciekawymi gośćmi w rozmaitych miejscach.

Pierwszą transmisję na żywo na naszym Instagramie poprowadziła w poniedziałek Ania Senkara. Jej rozmówcą był bohater programu „Top Model”, Mateusz Maga. Razem przeszli się po klimatycznych uliczkach dzielnicy Notting Hill, w której nakręcono słynną komedię romantyczną z Hugh Grantem i Julią Roberts w rolach głównych.

Kolejnego dnia Mateusz Hładki rozmawiał z psycholog Małgorzatą Ohme. Podczas drugiego wakacyjnego live'a Mateusz i Małgosia rozmawiali o tym, że kobiety coraz częściej godzą się na gorszą pracę, gorszy związek i gorsze życie. Powodem tego jest brak wiary w siebie.

Następnie wakacyjnego live’a na Instagramie poprowadziła Kasia Jaroszyńska. Gościem dziennikarki Dzień Dobry TVN była mentorka z programu TVN „Projekt Lady” Tatiana Mindewicz-Puacz.

W rozmowie z Kasią Jaroszyńską poruszyły temat, co zrobić, żeby wypocząć na wakacjach. Okazuje się, że w dzisiejszych czasach jest to bardzo trudne.

Podczas kolejnego wakacyjnego live’a Kasia Olubińska rozmawiała z Mateuszem Kusznierewiczem, który 22 czerwca zdobył Mistrzostwo Świata w klasie Star. Kasia zapytała Mateusza między innymi o to, jak się czuje z kolejnym mistrzostwem na koncie oraz jak zacząć przygodę z żeglarstwem.

W poniedziałek 1 lipca gościem wakacyjnego live’a była Joanna Przetakiewicz. W rozmowie z Mateuszem Hładkim Przetakiewicz opowiedziała o swoim programie „Era nowych kobiet”, ale również o swoich ikonach - kobietach, które ją inspirują.

Bartłomiej Topa – prywatnie i zawodowo

W wtorek wakacyjnego live’a poprowadziła Kinga Burzyńska. Gościem dziennikarki Dzień Dobry TVN był Bartłomiej Topa.

Bartek rozpoczął rozmowę z Kingą śpiewająco, po czym zdradził, że uwielbia śpiewać i każdego ranka śpiewa pod prysznicem. Bartek gustuje w piosenkach o miłości i rozpaczy. Pasję do muzyki aktor odziedziczył po rodzicach, którzy śpiewali w chórach. Mama Bartka śpiewała sopranem, tata barytonem.

Co więcej, rodzeństwo Topy również pasjonuje się muzyką. Siostra Bartka grała kiedyś na wiolonczeli, zaś jego brat jest lutnikiem. Na jego skrzypcach grają najlepsi światowi skrzypkowie.

Aktor pochodzi z gór, a dokładnie z Nowego Targu. Czy Bartłomiej lubi chodzić po górach?

Oczywiście. To jest rodzaj takiej medytacji.

W życiu zawodowym aktora sporo się ostatnio dzieje.

Jestem właśnie po realizacji dwóch filmów, które czekają na premierę kinową, mianowicie film Piotrka Sobotki „Dziura w głowie” – przywidujemy premierę jesienią tego roku. Drugi film też debiutantki Moniki Jordan-Młodzianowskiej „Żelazny most” . Jesienią będę realizował spektakl w teatrze Buffo.

Oprócz tego na platformie Player.pl możemy zobaczyć Bartłomieja w drugiej już serii serialu "Pod powierzchnią”. Na antenie stacji TVN serial będzie dostępny już jesienią.

W serialu „Pod powierzchnią”, którego drugi sezon możemy już oglądać na platformie Player.pl, a od jesieni na antenie stacji TVN, Batłomiej wciela się w rolę Bartka, dyrektora szkoły. Jego małżeństwo z Martą (w tej roli Magdalena Boczarska) przezywa poważny kryzys. Traumatyczne zdarzenie z przeszłości – strata syna, oraz romans Bartka rujnują ich związek.

Co wydarzy się w drugim sezonie uwielbianego przez widzów serialu? Jesteśmy bardzo ciekawi, a Wy?

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości