Nasze akcje

Antek Królikowski: "Nie pracuję dla pieniędzy, stoi za tym wartość i idea" - live DDTVN

Nasze akcje

Aktualizacja:

Gościem kolejnego wakacyjnego live'a DDTVN był Antoni Królikowski. Aktor w rozmowie z Robertem Stockingerem opowiedział o swoich planach zawodowych, wakacjach w Polsce oraz zdradził swój przepis na sukces.

  • Wakacyjny live Dzień Dobry TVN
  • Polskie wakacje Antka Królikowskiego
  • Plany zawodowe
  • Przepis na sukces

Wakacyjny live Dzień Dobry TVN

Od 25 czerwca, w wakacyjne dni powszednie, reporterzy Dzień Dobry TVN zapraszają Was na wirtualne spotkania na żywo z ciekawymi gośćmi w rozmaitych miejscach.

Pierwszą transmisję na żywo na naszym Instagramie poprowadziła w poniedziałek Ania Senkara. Jej rozmówcą był bohater programu „Top Model”, Mateusz Maga. Razem przeszli się po klimatycznych uliczkach dzielnicy Notting Hill, w której nakręcono słynną komedię romantyczną z Hugh Grantem i Julią Roberts w rolach głównych.

Kolejnego dnia Mateusz Hładki rozmawiał z psycholog Małgorzatą Ohme. Podczas drugiego wakacyjnego live'a Mateusz i Małgosia rozmawiali o tym, że kobiety coraz częściej godzą się na gorszą pracę, gorszy związek i gorsze życie. Powodem tego jest brak wiary w siebie.

Następnie wakacyjnego live’a na Instagramie poprowadziła Kasia Jaroszyńska. Gościem dziennikarki Dzień Dobry TVN była mentorka z programu TVN „Projekt Lady” Tatiana Mindewicz-Puacz.

W rozmowie z Kasią Jaroszyńską poruszyły temat, co zrobić, żeby wypocząć na wakacjach. Okazuje się, że w dzisiejszych czasach jest to bardzo trudne.

Podczas kolejnego wakacyjnego live’a Kasia Olubińska rozmawiała z Mateuszem Kusznierewiczem, który 22 czerwca zdobył Mistrzostwo Świata w klasie Star. Kasia zapytała Mateusza między innymi o to, jak się czuje z kolejnym mistrzostwem na koncie oraz jak zacząć przygodę z żeglarstwem.

W poniedziałek 1 lipca gościem wakacyjnego live’a była Joanna Przetakiewicz. W rozmowie z Mateuszem Hładkim Przetakiewicz opowiedziała o swoim programie „Era nowych kobiet”, ale również o swoich ikonach - kobietach, które ją inspirują.

Kolejnego dnia Kinga Burzyńska rozmawiała z Barłomiejem Topą. Aktor zdradził nam, że uwielbia śpiewać i robi to każdego ranka pod prysznicem!

Następnie Mateusz Hładki rozmawiał z Violettą Hamerską o głównych grzechach w branży hotelowej. Jak grzeszą Polacy na wakacjach? A jak hotelarze?

Polskie wakacje Antka Królikowskiego

Gościem Roberta Stockingera był Antonii Królikowski. Tematem ich rozmowy były plany wakacyjne aktora. Jak w tym roku odpoczywa Antek?

Ja wakacje mam bardzo różnie. Niekoniecznie w tych miesiącach letnich. Zazwyczaj w lipcu czy sierpniu staram się pracować i występować w filmowych, serialowych produkcjach. Np. teraz miałem robić film w lipcu, ale zdjęcia zostały przeniesione. Jednak okazało się, że mam trochę czasu wolnego. Staram się eksplorować nasze polskie klimaty. Byłem już w Kołobrzegu razem z moją Kasią i było super fajnie. Następnie będą Mazury, potem góry, a dokładnie do Kudowy-Zdroju, gdzie odbędzie się festiwal polsko-czeskiej kultury.

Rodzice Antka Królikowskiego są aktorami (przy. red. Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski). Czy nie odradzali mu obierania podobnej ścieżki zawodowej?

Moi rodzice nie chcieli, żebym był aktorem. Odradzali mi to. Ja nawet skończyłem studia na kierunku reżyseria filmowa. Już wtedy grałem. I to już trwa 13 lat. Szedłem za ciosem, choć miewałem momenty zwątpienia. To, że widziałem od drugiej strony jak wygląda ta branża, nauczyło mnie, gdzie warto inwestować w kontekście tego aktorstwa. Pieniądze nie były nigdy dla mnie najważniejsze. Nie pracuję po to, żeby mieć. Stoi za tym inna wartość i idea.

W najnowszym filmie Patryka Vegi - "Polityka" Antek gra postać bardzo młodego i barwnego polityka, którego życie jest pełne uciech.

Czasem ciarki mnie przechodzą, jak oglądam te materiały promocyjne. Wiem, że ten film to jest kino, którego brakuje, a jest na nie zapotrzebowanie. Wiem, że film spodoba się bardzo wielu ludziom.

-zdradził Antek.

Przepis na sukces

Na pytanie jednej z uczestniczek live’a, jaki Antek ma przepis na sukces, aktor odpowiedział:

Jeżeli dostajesz w życiu szansę, bądź gotowy. Nie wolno z tego losu rezygnować, warto iść po swoje.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości