Nasze akcje

Aleksandra Konieczna. Aktorka z najmniejszą liczbą filmów, ale z największą liczbą nagród! [Live DD TVN]

Nasze akcje

Aktualizacja:
Aleksandra Konieczna

Festiwal Filmowy w Wenecji, ale nie tylko! Tematy dzisiejszego, ostatniego już w te wakacje live’a były bardzo różnorodne. Gościem dziennikarza Piotra Wojtasika była Aleksandra Konieczna, która odpowiedziała na wszystkie nurtujące Was pytania.

  • Wakacyjne live Dzień Dobry TVN
  • Festiwal Filmowy w Wenecji
  • Aktorka wybitna
  • Melancholia czy wulkan energii?

Wakacyjne live Dzień dobry TVN

Od 25 czerwca, w wakacyjne dni powszednie, reporterzy Dzień Dobry TVN zapraszają Was na wirtualne spotkania na żywo z ciekawymi gośćmi w rozmaitych miejscach. Dziś odbył się ostatni live w naszych mediach społecznościowych, ponieważ już 12 sierpnia wracamy z codziennymi wydaniami programu.

Gwiazdą, której mogliście dziś zadawać pytania na naszym Facebooku była Aleksandra Konieczna, polska aktorka i reżyserka teatralna, dwukrotna laureatka Orła (za pierwszoplanową rolę kobiecą w filmie „Ostatnia rodzina”).

Festiwal filmowy w Wenecji

Już niedługo rozpocznie się międzynarodowy festiwal filmowy w Wenecji, który uchodzi za najstarszą tego typu imprezę filmową na świecie! Tegoroczna edycja festiwalu zacznie się w środę 28 sierpnia i potrwa do soboty 7 września. Na festiwal wybiera się Aleksandra Konieczna. Na tę okazję aktorka wybrała kreację od polskiego projektanta Tomasza Ossolińskiego.

Aleksandra Konieczna zagrała w filmie Jana Komasy „Boże ciało”, który dostał się do konkursu na festiwalu w Wenecji. Polska premiera filmu została przewidziana na 7 października. Fabuła filmu opowiada historię młodego chłopaka, który po wyjściu z poprawczaka postanawia udawać księdza.

Aktorka wybitna

Jak zdradził prowadzący live’a Piotr Wojtasik, Aleksandra jest aktorką, która zagrała w najmniejszej ilości filmów, ale z największą ilością nagród. Aktorka jest posiadaczką między innymi: dwóch Orłów, dwóch nagród z Gdyni.

Aleksandra Konieczna w rozmowie z Piotrem Wojtasikiem dodała, że nie lubi, kiedy ktoś określa ją mianem aktorki wybitnej. Dlaczego?

Dlatego, że ono potwornie obciąża. Weź zagraj coś gorzej i co wtedy? Ja nie lubię obciążeń. Presja to nie jest żaden przywilej. Presja powoduje sztywność w zachowaniu.

- przyznała aktorka.

Melancholia czy wulkan energii?

O Aleksandrze Koniecznej mówi się, że jest osobą spokojną, raczej melancholijną. Okazuje się, że określenie, które przylgnęło do Koniecznej w mediach niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Aleksandra Konieczna to osoba tryskająca energią. Piotr Wojtasik określa ją „wulkanem energii, kobietą torpedą”.

Zobacz też:

Aleksandra Konieczna przedstawiła nam córkę - Julię Maj. Zobaczcie jak mieszkają.

Aleksandra Konieczna. Kobieta w "trampkach".

Aleksandra Konieczna. Jak smakuje późny sukces?

Agnieszka Maciąg: joga i medytacja na pokonanie lęków – zobacz live DDTVN

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: facebook.com/dziendobrytvn

Pozostałe wiadomości