Nasze akcje

A w środę w Dzień Dobry TVN...

Nasze akcje

Aktualizacja:

W Dzień Dobry TVN jesteśmy zawsze blisko widzów: dla młodych mam - nietypowa, ale bardzo praktyczna nauka języka obcego. Dla poszukujących szczęścia i chcących zmienić coś w życiu - Andrew Matthews, którego poradniki przeczytało 5 milionów ludzi w 73 krajach. A na koniec coś dla lubiących dreszczyk emocji - Freddy Krueger na katowickim Nikiszowcu? Czy naprawdę żył w Polsce? Skąd się wzięła legenda o nim? Bądźcie z nami o 8.00!

W programie również:

- Polska Top modelka Anna Jagodzińska – o tym jak przeszła na wegańską dietę. I – czy dzięki niej utrzymuje szczupłą sylwetkę.

-Człowiek, który połączył Pszczółkę Maję i Bacha - na naszych kanapach Zbigniew Wodecki.

-Duet Paprocki&Brzozowski - poradzą, jak łączyć wzory i kolory tej wiosny by nie zaliczyć modowej wpadki.

-Porwania dzieci w galeriach handlowych, tajemnicze postacie pojawiające się nocą na ulicach i inne miejskie legendy – jak powstają i ile w nich prawdy opowie człowiek, który je tropi.

-Jego ojciec był największym baronem narkotykowym na świecie, on nosi jego piętno – syn Pabla Escobary postanowił opowiedzieć swoją historię.

-Pokażemy taniec na szpilkach, który pomoże Ci poczuć się seksownie i pięknie.

-Wrzucasz swoje zdjęcie do sieci - czy może je wykorzystać ktoś na drugim krańcu świata jako nadruk na koszulkę – wyjaśni nam to Tomasz Rożek.

-Mikołaj Rey pokaże ciekawe przepisy na pasty do chleba.

-A Marcin Sawicki spotka się z Michaelem Coulterem, który współtworzył takie komedie jak "Notting Hill" czy "Cztery wesela i pogrzeb".

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości