Najnowsze

Zmarła wokalistka zespołu Girls Aloud, Sarah Harding. "Odeszła w spokoju"

Najnowsze

Autor:
Oskar
Netkowski
Cover Video/x-newsSarah Harding z zespołu Girls Aloud nie żyje

Sarah Harding od niemal roku zmagała się z nowotworem piersi. Wokalistka popularnego zespołu Girls Aloud wydała nawet książkę, w której opisała trudy walki z chorobą. Niestety, kilka miesięcy po jej publikacji, życie napisało bolesne dla jej bliskich i fanów zakończenie. 39-letnia piosenkarka zmarła, o czym poinformowała jej mama.

Sarah Harding nie żyje

Sarah Harding rok temu poinformowała fanów, że zdiagnozowano u niej nowotwór piersi z przerzutami. Wokalistka popularnego brytyjskiego zespołu Girls Aloud walczyła do samego końca i nie traciła nadziei. Kilka miesięcy temu ukazała się nawet jej książka "Hear me out", w której opisała zmagania z chorobą.

Niestety gwiazda odeszła, o czym poinformowała jej mama. Na instagramowym profilu 39-letniej artystki pojawił się emocjonalny wpis:

- Ze złamanym sercem dzielę się tą wiadomością. Odeszła w spokoju dzisiaj rano. Dziękuję wszystkim za wsparcie, jakie okazywali nam przez ostatni rok. Wiem, że nie chciałaby być pamiętana przez pryzmat walki z tą straszną chorobą. Była jasną gwiazdą i mam nadzieję, że tak właśnie ją zapamiętacie - czytamy.

Girls Aloud - historia zespołu

Girls Aloud to najsłynniejszy girlsband wszech czasów. Zespół rozpoczął działalność w 2002 roku, a twórczość wokalistek plasowała się na szczytach list przebojów. W skład grupy wchodziły: Nicola Roberts, Cheryl Cole, Kimberly Walsh, Nadine Coyle i Sarah Harding.

Zobacz też:

Iza Kuna i Marek Modzelewski razem w życiu i w pracy. Scenarzysta zdradził, jak zwraca się do niego teściowa Daniel Olbrychski o zmarłym wnuku. "Wiersz, który napisał przed śmiercią, był i jest wstrząsający" Anna Dereszowska o budowaniu relacji z dziećmi. "To umiejętności rozmowy, poświęcania czasu"

Sarah Harding z zespołu Girls Aloud walczyła z zaawansowanym rakiem piersi
Sarah Harding z zespołu Girls Aloud walczyła z zaawansowanym rakiem piersi

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości