Najnowsze

Sacha Baron Cohen kończy 50 lat. "Jego postaci są bardziej popularne niż on"

Najnowsze

Autor:
Milena
Jaworska
Co nowego w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo nowego w show-biznesie?

Choć nazwisko Cohen jest dosyć znane, tak sam Sacha Baron Cohen już niekoniecznie. Aktor wcielający się w kultowego Borata obchodzi właśnie 50 urodziny. Z jakich jeszcze ról widzowie pamiętają hollywoodzkiego artystę?

Sacha Baron Cohen kończy 50 lat

Ulubieniec wszystkich, którzy śmiech kochają ponad wszystko, ma powód do świętowania. Brytyjski komik i aktor Sacha Baron Cohen obchodzi półwiecze.

- Jeżeli to nazwisko nic nie mówi, to jeżeli powiem, że kultowy Borat - to chyba już wszyscy wiemy - kończy 50 lat - powiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk. - To jest, jeżeli mówimy o postaciach świata Hollywood, ktoś, kto zawsze był zaprzeczeniem tego blichtru. Mówi się o nim, że jego postaci są bardziej popularne niż on i to prawda - dodała dziennikarka.

Sacha Baron Cohen - gdzie grał?

Baron Cohen znany jest z postaci komediowych, w które się wcielał. Wśród nich najsłynniejsze to: Ali G (początkujący gangster ze Staines), Borat (reporter z Kazachstanu), Bruno (ekstrawagancki, modny gej i reporter z Austrii) oraz Admirał Generał Aladeen (dyktator w fikcyjnym państwie Wadiya). Aktora kojarzyć można również ze słynnego musicalu "Les Misérables. Nędznicy" w reżyserii Toma Hoopera. Zagrał tam karczmarza Thénardiera.

Zobacz także:

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości