Najnowsze

Pogoda na piątek 9 grudnia. Gdzie spadnie śnieg?

Najnowsze

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
TVN Meteo/x-news
Prognoza pogody na 8, 9, 10 grudnia
Prognoza pogody na 8, 9, 10 grudniax-news/TVN Meteo
wideo 2/4

Nadchodzi uderzenie zimy i w nadchodzących dniach można spodziewać się nie tylko opadów śniegu, ale również deszczu ze śniegiem. Może zrobić się ślisko. Sprawdź prognozę pogody na piątek 9 grudnia. Gdzie spadnie śnieg?

Prognoza pogody na piątek 9 grudnia

W piątek duże zachmurzenie w całej Polsce. Na południu i w centrum kraju spodziewane są opady śniegu. W Małopolsce i na Podkarpaciu prognozowane opady deszczu ze śniegiem i deszczu. Najzimniej na Podlasiu do -1 stopnia Celsjusza, a najcieplej na Podkarpaciu - do 5 st. C. Na Dolnym śląsku do 2 st. C., a w centrum i na północnym zachodzie od 1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiał z kierunków wschodnich. 

Pogoda na 9.12.2022 - Warszawa

W Warszawie w piątek w ciągu dnia może prószyć śnieg - do 1 mm. W ciągu dnia duże zachmurzenie i 1 stopień Celsjusza. W nocy nieco chłodniej, ale już bez opadów. Termometry wskażą maksymalnie -1 st. C. Wiatr słaby od 9 do 10 kilometrów na godzinę. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej przeczytasz na TVN Meteo

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: TVN Meteo/x-news

Źródło zdjęcia głównego: Sergio Amiti/Getty Images

Pozostałe wiadomości