Najnowsze

Poszukujecie wytrzymałego dywanu? Mamy coś dla was!

Najnowsze

Nowoczesne dywany

Osoby, aranżujące pomieszczenia w domu lub w mieszkaniu, pragną otaczać się eleganckimi i trwałymi elementami wyposażenia, jeśli więc poszukujecie wytrzymałego dywanu? Mamy coś dla was! To produkty z naszych najlepszych kolekcji Argentum, Excellent i Kashmir.

Elegancja i praktyczność

Miłośnicy produktów nawiązujących swoim wzornictwem do dawnych dywanów, wytwarzanych ręcznie mogą zainteresować się wyrobami ze znanej kolekcji Argentum. Te dywany poliamidowe, utrzymane w różnej kolorystyce. To wyroby wyróżniające się perfekcyjnym wykonaniem. Produkty te mogą podkreślić wystrój wnętrz mieszkalnych, składających się między innymi z mebli i elementów wyposażenia, wykonanych z naturalnych surowców, takich jak drewno. To produkty bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ ich runo zostało zrobione ze starannie dobranych włókien poliamidowych. Wyroby, takie jak dywany Argentum, posiadają runo nieulegające również odkształceniom i blaknięciu pod wpływem działania wielu czynników zewnętrznych. Wyroby z kolekcji Argentum posiadają preparację antymolową, dzięki czemu są one zabezpieczone przed atakami tych owadów. Produkty te mogą znajdować się w pomieszczeniach, w których na co dzień przebywają alergicy i astmatycy, ponieważ ich syntetyczne runo nie gromadzi w swoim wnętrzu zanieczyszczeń, pyłków, pleśni i roztoczy. Starannie obrębione krawędzie, którymi wyróżniają się modne dywany Argentum, gwarantują, że produkty te nie będą strzępiły się pod wpływem codziennego używania.

Poszukujecie wytrzymałego dywanu? Mamy coś dla was! -wspaniałe dywany z runem z mieszanki bawełny i poliestru

Właściciele domów i mieszkań, którym zależy na posiadaniu takich wyrobów, jak dywany nowoczesne z efektownie wyglądającymi zdobieniami, mogą zainteresować się produktami z kolekcji Excellent. To wyroby w stonowanej kolorystyce, które nadadzą nową jakość każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdą. Wyroby te posiadają spód pokryty warstwą antypoślizgową, niewydzielającą żadnych toksycznych oparów. Nie zawiera ona także dodatku rakotwórczych plastyfikatorów czy szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych. Runo, które posiadają wytrzymałe dywany Excellent, składa się w 60% z włókien bawełnianych i w 40% z włókien poliestrowych. Ta mieszanka gwarantuje, że wyżej wymienione wyroby są trwale zabezpieczone przed ryzykiem ścierania, szarzenia bądź też deformacji runa, zachowując jednocześnie sprężystość i elastyczność. Nowoczesne dywany, zaliczane do znanej i cenionej kolekcji Excellent, posiadają dodatkową ozdobę w postaci delikatnych frędzli, umieszczonych na ich krawędziach. Oryginalny wzór znajdujący się na tych produktach, daje wrażenie trójwymiarowości, co sprawia, że produkty te prezentują się zjawiskowo i mogą tym samym być główną ozdobą każdego pomieszczenia. To wyroby płasko tkane i bardzo lekkie. Mogą być prane w pralce w niskiej temperaturze.

Jakie zalety mają dywany polipropylenowe z kolekcji Kashmir? 

Wnętrza w stylu vintage, jak również rustykalnym, mogą zdobić eleganckie, a jednocześnie wytrzymałe dywany z kolekcji Kashmir. Produkty te są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, kształtach, wzorach i rozmiarach do wyboru. Kolekcja Kashmir obejmuje starannie obszyte na obrzeżach dywany owalne ze wzorem nawiązującym do produktów tkanych ręcznie na terenie Maroka lub Indii. Efektowna rozeta, umieszczona w centralnej części tych wyrobów, została ozdobiona dodatkowo florystyczną ramką. Godnym podkreślenia faktem jest to, że piękne dywany Kashmir z naszego sklepu internetowego jarmarkeurope.pl  wykonane są z przędzy 100% PP Heat Set, co podwyższa walory użytkowe tych produktów i chroni je przed zbyt szybkim zniszczeniem. Włókna te zostały poddane specjalnej technice termicznego uszlachetnienia. Dzięki temu dywany klasyczne z kolekcji Kashmir są zabezpieczone przed ścieraniem, a także deformacją ich runa. Jest ono elastyczne i przyjemne w dotyku, jak również łatwe do utrzymania w czystości. Wyroby Kashmir mogą być czyszczone na sucho, jak również myte przy użyciu metody szamponowania i starannie dobranych do tego celu środków chemicznych. Wyroby te nie gromadzą we wnętrzu swojego runa żadnych zanieczyszczeń, jak również nie są podatne na pleśnienie czy też namnażanie się w nich roztoczy.

Wysokiej jakości modne dywany z naszej oferty sklepowej na jarmarkeurope.pl, to produkty wyprodukowane z najwyższych jakości materiałów. Wyroby te są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie posiadają piękne wzornictwo i kolorystykę, co podwyższa ich walory wizualne.

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości