Najnowsze

Sprawdź, co czeka cię jesienią w Discovery Life

Najnowsze

Autor:
Karolina
Kalatzi

Discovery Life to kanał, dla którego nie ma tematów tabu. W swoich programach pokazuje różne oblicza codzienności i przedstawia życie takim, jakie jest. Tu liczy się człowiek i jego historia. Tej jesieni stacja weźmie na tapet nietypowe relacje rodzinne oraz walkę z barierami i ograniczeniami, zarówno fizycznymi, jak i psychicznymi. Czwartkowe wieczory będą pełne filmów dokumentalnych, które poruszą ważne, trudne ale i często kontrowersyjne tematy. Nowy sezon w Discovery Life będzie pełen emocji. 

Jesienne nowości w Discovery Life

Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. To powiedzenie nie dotyczy bohaterek programu, który jesienią zagości na antenie kanału Discovery Life. „Obsesyjna miłość sióstr” pokaże, jak silnie mogą być ze sobą związane siostry. Bohaterki jedzą te same potrawy, śpią w jednym łóżku, a nawet dzielą się chłopakiem! Tak bliskie relacje często spotykają się z krytyką ze strony rodziny, partnerów, a nawet lokalnych społeczności. Jaka jest cena uzależnienia od siostrzanej miłości? Premierowe odcinki od 15 listopada, we wtorki o godzinie 20:50.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

Justin Bane jest właścicielem wyjątkowego kompleksu sportowego, w którym pomaga klientom zmierzyć się z bardzo „Osobistymi wyzwaniami”. Justin i jego ekipa zmieniają życie podopiecznych, wspierając ich psychicznie i rehabilitując fizycznie. Ich kompleksowa przemiana odbywa się w najnowocześniejszym obiekcie fitness w Teksasie. Premierowe odcinki od 16 października, w niedziele o godzinie 17:45

Filmy dokumentalne w Discovery Life

Discovery Life słynie ze swojego czwartkowego pasma dokumentalnego. Pokazuje w nim filmy, które prowokują do zmiany spojrzenia na wiele aspektów życia.

„Najbystrzejsze dzieci na świecie” to dokument oparty na książce Amandy Ripley. Film przedstawia historie czworga amerykańskich nastolatków żyjących w krajach, gdzie edukacja jest na wyższym poziomie niż w Stanach Zjednoczonych. Dokument wsłuchuje się w głos uczniów, którzy na podstawie własnych doświadczeń radzą, jak zreformować amerykańskie szkolnictwo.

Z kolei celebrytka Jodie Marsh przyjrzy się kwestii późnego macierzyństwa, które może, ale nie musi wiązać się z dużym ryzykiem. W filmie dokumentalnym „Ciąża 35+ wg Jodie Marsh” sprawdzi, do czego ludzie są zdolni, aby stworzyć wymarzoną rodzinę. Natomiast w następnym niekonwencjonalnym dokumencie „Kobiety, które płacą za seks” Jodie rozmawia z kobietami, które płacą mężczyznom za seks oraz z mężczyznami, którzy świadczą takie usługi. Celebrytka spróbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, czy panie traktują taki seks jako zwykłą transakcję biznesową i czy są w stanie oddzielić go od miłości. W każdy czwartek od godz. 21:55 czeka Was ogrom emocji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Discovery Life

Pozostałe wiadomości