Najnowsze

Idalia na scenie Dzień Dobry TVN z debiutanckim singlem "Słońce"

Najnowsze

Autor:
Daria
Pacańska
Idalia w utworze "Słońce"
Dzień Dobry TVNIdalia w utworze "Słońce"

Idalia pojawiła się na scenie na dachu Dzień Dobry TVN, aby zaprezentować swój debiutancki utwór "Słonce". Młoda artystka brała udział w wielu konkursach muzycznych w Polsce i na świecie.

Idalia w utworze "Słońce"

Idalia Orman-Borucka swój pierwszy singiel "Słońce" zaprezentowała już w lipcu tego roku. Jednak muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Brała udział w wielu konkursach wokalnych, a także pojawiała się w program telewizyjnych.

13-latka planuje karierę muzyczną, jak informowała w mediach społecznościowych, większą część swojego wolnego czasu spędza w studiu nagraniowym. Utwór "Słońce" opowiada o spełnianiu marzeń i podążaniu za nimi.

Idalia jest córką znanej aktorki

Ogromnym wsparciem dla Idalii są rodzice. Jej mama, Aldona Orman jest znaną aktorką i to ona zaszczepiła w dziewczynce pasję do muzyki. Kiedy była mała puszczała jej do snu muzykę klasyczną. Teraz dopinguje córkę i trzyma za nią kciuki.

Rodzice dbają też żeby Idalia współpracowała z najlepszymi w branży. Nastolatka ma już na swoim koncie kontrakt z jedną z wytwórni muzycznych i to pod jej skrzydłami zamierza się dalej rozwijać.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości