Najnowsze

Dagmara Kaźmierczak napisała autobiografię. Kiedy premiera książki?

Najnowsze

Autor:
Sylwia
Wołoch
TTV/x-news

Gwiazda, którą widzowie pokochali za sprawą programu "Królowe życia", uwielbia zaskakiwać. Dzięki szczerości i ekscentrycznemu charakterowi zgromadziła pokaźne grono fanów. Więcej szczegółów ze swego barwnego życia zdradzi w swojej autobiografii. Jakie opowieści skrywa książka?

Dagmara Kaźmierczak - królowa życia

Dagmara Kaźmierczak za sprawą udziału w programie "Królowe życia" zyskała ogromną popularność. Na Instagramie obserwuje ją już 1,1 miliona osób. Popularna stała się nie tylko ona, ale też jej bliscy – przyjaciele oraz syn. Wystąpiła już w kilku filmach, między innymi w "Kobietach mafii 2". Kulisy jej życia, które pokazywała w programie, na tyle interesowały odbiorców, że zdecydowała się na wydanie autobiografii.

Autobiografia Dagmary Kaźmierczak

O pracy nad wydaniem książki gwiazda wspomina od grudnia 2020 roku. Wiadomo już, że biografia ekscentrycznej uczestniczki "Królowych życia" ujrzy światło dzienne 16 października 2021 roku.

W książce ma pojawić się wiele niepublikowanych fragmentów z jej życia i historii, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Jak przyznaje celebrytka, ma na koncie wiele błędów, których dziś by nie popełniła. Fani z niecierpliwością czekają na premierę biografii i kolejne ciekawostki.

Zobacz video: Dagmara z "Królowych życia" zdradziła, kto dba o jej egipski biznes, gdy jest w Polsce. "Tam wszystko jest inne"

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Pozostałe wiadomości