Najnowsze

Zabawa w Dzień Dobry TVN. Widzowie zgadywali, co zrobił na plaży Bartek Jędrzejak

Najnowsze

Autor:
Daria
Pacańska
Co było dalej?
Co było dalej? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Poniedziałkowe wydanie programu Dzień Dobry TVN zwiastuje kolejną zagadkę z cyklu "Co było dalej?". Tym razem kreatywność widzów sprawdził Bartek Jędrzejak. Odpowiedzi były naprawdę ciekawe.

"Co było dalej?" w Dzień Dobry TVN

"Co było dalej?" to zabawa, w której może wziąć udział każdy widz Dzień Dobry TVN. Swoją premierę miała na początku lutego i cieszy się dużym zainteresowaniem odbiorców. Na czym polega?

W każdy poniedziałek na antenie pojawia się przerwany w niespodziewanym momencie fragment archiwalnego nagrania. Widzowie mają za zadanie odgadnąć, co działo się dalej lub wymyślić zupełnie odbiegające od prawdy zakończenie, a następnie podzielić się swoimi pomysłami na naszym facebookowym profilu. Im bardziej abstrakcyjnie i kreatywnie, tym lepiej.

- To nie jest konkurs o tym, kto miał rację, bo tutaj się nic nie wygrywa, tylko chodzi o to, żeby dać takie fajne alternatywne komentarze - tłumaczył Filip Chajzer.

"Co było dalej" z Bartkiem Jędrzejakiem

Tym razem na antenie pojawiło się archiwalne nagranie z pogody prowadzonej przez Bartka Jędrzejaka. Nad morzem prezenter spotkał kobietę, która rozmawiała przez telefon. Jędrzejak podszedł do niej i zapytał z kim rozmawia. Zagadka była niezwykle prosta, widzowie mieli odgadnąć, co wydarzyło się później.

- Pan Bartek niemalże wyrwał pani telefon i rozmawiał ze szwagierką - napisał jeden z widzów.

- Panu Bartkowi pomyliła się szwagierka i to nie była Grażyna, tylko Halina - podpowiadał kolejny.

- Pani z wrażenia też myli imiona i zamiast Halinka powie Grażynka - czytamy w komentarzach.

Co jest prawdą i który pomysł został wyróżniony przez prowadzących Dzień Dobry TVN? Tego dowiecie się z naszego materiału wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości