Najnowsze

Anna Wendzikowska odpoczywa na plaży w bikini. Fani: "Ale pupa!"

Najnowsze

Autor:
Oskar
Netkowski
Anna Wendzikowska w studiu Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Gwiazda znana jest nie tylko widzom Dzień Dobry TVN, ale także internautom, którzy śledzą jej media społecznościowe. Na jednym z profili dziennikarki pojawiło się właśnie gorące zdjęcie w bikini. Trudno przejść obok niego obojętnie.

Anna Wendzikowska i jej pasje

Anna Wendzikowska jest niekwestionowaną ekspertką jeśli chodzi o kino i świat Hollywood. Dziennikarka co rusz opowiada widzom Dzień Dobry TVN, co dzieje się na wielkim ekranie. Sporo na ten temat możemy dowiedzieć się także z social mediów dziennikarki.

Ale jej profile zawierają również zdjęcia i nagrania z podróży - zarówno prywatnych, jak i służbowych. Nie brakuje także ujęć z jej córeczkami, czy kulis pracy. A zupełnie niedawno dziennikarka pokazywała fanom, jak uczy się tańca na rurze. Efekty pole dance widać nie tylko jeśli chodzi o imponujące ruchy, ale także o wyćwiczone ciało. Gwiazda rozgrzała właśnie Internet do czerwoności.

Anna Wendzikowska w bikini

Gwiazda przebywa teraz w Monako, gdzie oddaje się relaksowi i korzysta ze słońca. Dobra aura sprzyjała pokazania fanom swojego perfekcyjnie wysportowanego ciała. Zresztą spójrzcie sami:

Fani nie kryli zachwytu nad takim widokiem. W komentarzach czytamy: "Ale pupa!", "Forma jest po prostu mega!", "Piękna kobieta".

Hollywood się zmienia? Opowiada Anna Wendzikowska
Hollywood się zmienia? Opowiada Anna Wendzikowska Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz też:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molecki/DDTVN/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości