Najnowsze

Adrianna Kalska w głównej roli w serialu "Papiery na szczęście"

Najnowsze

Autor:
Daria
Pacańska
Adriana Kalska w głównej roli w nowym serialu

Adrianna Kalska zagrała w serialu "Papiery na szczęście", który można oglądać w TVN7. Aktorka wciela się w Martę, która jest główną bohaterką borykającą się z wieloma przeciwnościami losu. Jak sobie z nimi poradzi?

Adrianna Kalska w nowym serialu

Adrianna Kalska w serialu "Papiery na szczęście" wcieli się w rolę Marty. Jej historia nie zaczyna się pozytywnie, ale ma szanse na szczęśliwe zakończenie. Kim jest bohaterka, którą zagra aktorka?

- Poznajemy ją w dosyć dramatycznym momencie w jej życiu, kiedy ona uwalnia się z toksycznego związku, ucieka w nieznane zabierając ze sobą dwójkę prawie dorosłych dzieci. Na początku nie chce mieć do czynienia z żadnymi facetami, ale pojawia się Adam - powiedziała Adrianna Kalska.

Aktorka opowiedziała także o pracy nad rolą. Chciała pokazać siłę swojej bohaterki, ale podkreśla, że rozdziela swoje życie prywatne i zawodowe. Choć Marta ma Ady ciało, głos i wrażliwość, ale jej życie jest zupełnie inne.

- W każdą postać, w którą się staram wcielić wkładam dużo siebie. Chciałam zaznaczyć to, że to nie jest kobieta, która się poddaje i że ma w sobie siłę żeby wszystko zmienić. Wierzy w to, że będzie lepiej - podkreśliła Kalska.

"Papiery na szczęście" - serial

"Papiery na szczęście" to serial o miłości, ale też przeznaczeniu. Choć bohaterowie napotykają na swojej drodze wiele przeciwności losu to nie poddają się. Marta, którą zagra Adrianna Kalska postanawia porzucić swoje dotychczasowe, wygodne życie. Odchodzi od męża, który jest znanym piłkarzem i rusza w nieznane. Kobieta zostawia za sobą także luksusowe życie, które wiodła.

Serial można oglądać od 6 września w TVN7 o 19:30.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości