Moda i Uroda

Romantyczny wieczór we dwoje. Dla niej pierścionek, a dla niego?

Moda i Uroda

Aktualizacja:
Apart

Moment zaręczyn to jeden z najpiękniejszych dni w życiu każdej pary. Zwykle skrupulatnie zaplanowany, często owiany nutą tajemniczości, czasem zupełnie niespodziewany. Jak upamiętnić tę wyjątkową chwilę? Jaki prezent wybrać dla narzeczonego? A może warto obdarowywać się bez okazji?

Prezent na zaręczyny dla mężczyzny

Jeśli mężczyzna chce zadeklarować stałość swoich uczuć, wręcza kobiecie pierścionek. Wiele par decyduje się na ogłoszenie oświadczyn w gronie rodzinnym, często podczas uroczystej kolacji. To doskonały moment, aby zrobić również niespodziankę ukochanemu i podziękować mu za piękny dzień zaręczyn, a przede wszystkim, aby uczcić wspólną miłość. W ofercie firmy Apart znajdziesz cała paletę biżuteryjnych upominków w sam raz na taką okazję. Dobrym pomysłem będą spinki do mankietów, np. złote z masą perłową (nr wzoru: AP523-3083), czy takie ze stali szlachetnej z kamieniem jubilerskim (nr wzoru: AZ522-1124). Przyszły Pan Młody będzie mógł je włożyć w dniu ślubu oraz na wszystkie ważne okazje.

Ile są ważne zaręczyny?

Zaręczając się para daje znak, że poważnie myślicie o wspólnym życiu. Wedle tradycji takie deklaracje są ważne przez rok. Nie wszyscy narzeczeni chwilę po oświadczynach zabierają się za organizację ślubu i przyjęcia weselnego. Gdy dzień ślubu zostaje odłożony w czasie, warto odnowić dane sobie słowo. Dobrym pomysłem uczczenia wspólnych zaręczyn będą prezenty tego samego rodzaju, ale w wersji męskiej i damskiej, np. zegarki wzbogacone o grawer, np. modele ze wskazaniem faz Księżyca - dla niego i dla niej. Ciekawym upominkiem biżuteryjnym na rocznicę zaręczyn będą też bransolety, np. dla niego ze stali szlachetnej i rzemienia w kolorze czerwonym (nr wzoru: AZ522-0868), a dla niej w kolorze czarnym (nr wzoru: AZ524-2488).

Upominek prosto z serca, także bez okazji

Nie są konieczne zaręczyny, aby wyrazić swoją miłość i obdarować partnera eleganckim podarunkiem. Każdy lubi dostawać prezenty, a ich wręczanie sprawia niesamowitą przyjemność. Jeśli chcesz dać znać partnerowi, że nieustannie o nim myślisz – zorganizuj wyjątkowy wieczór. Zaskocz wybranka serca, daj się ponieść fantazji - możesz zabrać ukochanego na ostatnie piętro najwyższego budynku w mieście, by podziwiać niekończącą się przestrzeń i wręczyć mu bransoletkę ze znakiem nieskończoności na znak wiecznej miłości. Kierując się powiedzeniem „przez żołądek do serca” możesz przygotować romantyczną kolację w domu lub zaprosić partnera do eleganckiej restauracji.

Dla tego, który nie nosi biżuterii, dobrym rozwiązaniem na niespodziewany upominek będzie brelok, np. ze stali szlachetnej ozdobiony symbolem skrzydła, który zawsze, gdy sięgnie po klucze, będzie przypominał mu ukochaną. W ofercie firmy Apart jest wiele modeli, które można ozdobić grawerem, np. jednym słowem, ważnym dla Was obojga. Na breloku ze stali szlachetnej połączonej z włóknem węglowym można umieścić do 20 znaków.

Dobierz prezent do zainteresowań

Prezent to materialny znak uczuć, który pozostanie na zawsze. Każdy upominek jest odbiciem naszych relacji. Obdarowywanie ukochanej osoby jest podwójnie przyjemne, bo piękne chwile zostają w pamięci na zawsze. Wybierając prezent z oferty firmy Apart możesz kierować się pasjami lub zainteresowaniami wybranka serca. Dasz mu tym samym znać, że wspierasz go we wszystkim, co robi.

Gdy Twój wybranek jest sportowcem, to zapewne będzie zachwycony, jeśli zorganizujesz wspólny wieczór, podczas którego będziecie razem oglądać zmagania jego ulubionej drużyny. Możesz pokusić się o zaplanowanie wycieczki na stadion i podczas meczu wręczyć sportowy zegarek. Ukochany z pewnością będzie mile zaskoczony, jeśli obdarujesz go modelem z wieloma funkcjami, który m.in. ma alarm, funkcję GMT, miernik tempa i stoper.

Jeśli mężczyzna pasjonuje się żeglarstwem, to z pewnością ucieszy się z bransolety z odpowiednim motywem, np. z kotwicą wykonaną ze stali szlachetnej.

Jeśli ukochany ma zainteresowania związane z mechaniką, to świetnym pomysłem będą spinki do mankietów z zatopionymi kołami zębatymi i śrubami.

Fan Gwiezdnych Wojen nie będzie miał wyjścia, będzie musiał się ucieszyć z bransolety z Lordem Vaderem lub efektownego zegarka z wizerunkiem Lorda Vadera.

>>> Zobacz też:

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości