Moda i Uroda

Jesienne trendy według marki Lavard. Wyjątkowa kampania wizerunkowa z Magdaleną Różczką i Piotrem Stramowskim

Moda i Uroda

Autor:
Adrianna
Kowalczyk
mat. prasowe Jesienne trendy według marki Lavard

Wczesną jesienią prezentowane są kolekcje mody na całym świecie. Także polska marka Lavard przygotowała najnowsze kolekcje: damską i męską, których intrygujące efekty można podziwiać w sesji wizerunkowej z nietuzinkowym duetem aktorskim, Magdaleną Różczką oraz Piotrem Stramowskim.

Wyjątkowa sesja wizerunkowa z Magdaleną Różczką i Piotrem Stramowskim

Wczesną jesienią prezentowane są kolekcje mody na całym świecie. Także polska marka Lavard przygotowała najnowsze kolekcje: damską i męską, których intrygujące efekty można podziwiać w sesji wizerunkowej z nietuzinkowym duetem aktorskim, Magdaleną Różczką oraz Piotrem Stramowskim. Sesja, na której zaprezentowano najnowsze modele okryć wierzchnich oraz linii biznesowych damskich oraz męskich, odbyła się w imponującej jesiennej scenerii, która tak bliska jest korzeniom marki Lavard usytuowanej u podnóża polskich Tatr.

Parę aktorską, która została twarzami marki, oglądać możemy także na szklanym ekranie w popularnym serialu telewizyjnym. Magdalena Różczka znana z wyjątkowych kobiecych ról o wyraźnie naszkicowanym charakterze wciela się w rolę prawniczki, a jej serialowym partnerem jest Piotr Stramowski. Jest to popularny oraz utalentowany aktor, którego dorobek zawodowy to liczne produkcje filmowe oraz telewizyjne. Para idealnie zgrana na ekranie stworzyła także doskonały duet modowy, którego styl oraz klasa zostały uchwycone na fotografiach. Wybór twarzy dla marki Lavard nie był przypadkowy – zarówno Magdalena Różczka, jak i Piotr Stramowski są postaciami o niebanalnym guście oraz ciekawym wizerunku. Piotr Stramowski, który dał się poznać z ról będących kwintesencją męskości, niewymuszonego stylu oraz elegancji, wpisuje się równocześnie w wizję mężczyzny Lavard. Z kolei wyróżniająca się osobowość zestawiona z wyjątkową urodą Magdaleny Różczki to cechy, które są istotne dla projektantów mody damskiej w Lavard.

Unowocześniona tradycja marki Lavard

Hołd wobec tradycji, ale także wierność swoim wartościom warto manifestować także w formie ubioru. Marka Lavard od nowa dopracowuje swoją filozofię, której efektem niewątpliwie jest najnowsza kolekcja jesienno-zimowa. Wierność fundamentom swojej działalności to przede wszystkim najwyższej jakości włoskie tkaniny, a także zaufani dostawcy i lokalnie zorganizowana produkcja. Wizerunek kobiety i mężczyzny Lavard w nowych kolekcjach to przede wszystkim wysmakowane połączenie nonszalancji z klasyczną formą oraz ocieploną, jesienną kolorystyką. W sesji pierwsze skrzypce grają stylizacje będące efektownym połączeniem stylu formalnego oraz smart-casualowego, który utrzymany jest w nurcie jesiennej kolorystyki okraszonej wieloma nowoczesnymi detalami.

Na sesji wizerunkowej pojawiły się flagowe okrycia damskie oraz męskie, które są sztandarowymi produktami marki Lavard, cieszącymi się wielkim uznaniem klientów. Utrzymane w niebanalnej kolorystyce majestatycznej zieleni, tajemniczego granatu oraz królującego w tym sezonie fioletu. Odcienie te występują w wielu formach i są nawiązaniem do wczesnojesiennego krajobrazu górskiego, który przeplatają leniwe promienie słońca, a na drzewach pojawiają się pierwsze oznaki odchodzącego lata.

W kolekcji spotkamy wiele kolorów podstawowych np. czerń, czy granat będące klasyką garderoby biznesowej i formalnej, ale także odświeżone kolory jesieni, czyli cynamonowy brąz, butelkową zieleń, ożywczy kobalt, czy głęboką, korzenną czerwień. Liberalizacji uległy także niektóre kroje, które odchodzą od zasad tradycyjnego dress code w odpowiedzi na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość oraz potrzeby klientów. Najnowsza kolekcja marki Lavard doskonale uzupełnia się z przytulnym, jesiennym anturażem oraz ekskluzywnej stylistyce wnętrz. Te z kolei stały się tłem dla intrygujących ujęć z udziałem perfekcyjnego duetu Piotra Stramowskiego oraz Magdaleny Różczki. Sprawdź najnowszą kampanię Lavard na www.lavard.pl

Autor:Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości