Włosy

Ostre cięcie Natalii na… Taylor Swift. Podobna do swojej idolki?

Włosy

Czy zdarzyło się Wam przyjść do fryzjera ze zdjęciem ulubionej gwiazdy? Zapewne nie raz! Nasza dzisiejsza bohaterka Natalia Tomkiewicz wymarzyła sobie, by wyglądać jak… Taylor Swift. Zobaczcie, czy Dawidowi Krynickiemu udało się zrealizować to życzenie.

Chcę wyglądać jak gwiazda

Dawid Krynicki przyznał, że wielokrotnie przychodziły do niego klientki z prośbą, by ostrzygł je lub uczesał tak, jak noszą się ich idolki.

Jest to wyznacznik tego, jak chcemy wyglądać, z kim się identyfikujemy. Przede wszystkim lubimy zbliżyć się do tego naszego wymarzonego ideału. Trzeba jednak zrobić sobie taką rubryczkę „za” i „przeciw”, czy dana fryzura do nas pasuje, czy nie uwydatni naszych defektów. Naszą rolą jest pomoc w doborze dobrej fryzury

- przekonuje Dawid i dodaje, że czasami fryzurę inspirowaną gwiazdą trzeba nieco zmodyfikować i dopasować do kształtu twarzy klientki.

Ostre cięcie na… Taylor Swift

W przypadku Natalii metamorfoza była duża. Nasza bohaterka przyszła do studia z długimi włosami sięgającymi łopatek. Dawid dzień wcześniej mocno rozjaśnij włosy i znacząco skrócił. Obecnie włosy sięgają linii ramion. Natalia ma również krótką, rozwichrzoną grzywką. Objętości dodało zmierzwienie włosów i ich lekkie pofalowanie.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Magdalena Gudowska

Pozostałe wiadomości