Włosy

Fryzury, które będą modne tej jesieni. Chylińska postawiła na look z pazurem, Moro stawia na klasykę

Włosy

Aktualizacja:
Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska i Odeta Moro zdecydowały się na konkretną zmianę fryzury. Czas po wakacjach to dla wielu kobiet idealny moment na odświeżenie wyglądu czy całkowitą metamorfozę. Jak zadbać o włosy po lecie, a na jakie cięcie warto zdecydować się w tym sezonie? O to zapytaliśmy fryzjera gwiazd, Dawida Krynickiego.

Drapieżny look Agnieszki Chylińskiej

Śmiałe stylizacje u Agnieszki Chylińskiej to już klasyka. Wokalistka nie boi się zaryzykować i dokonać drastycznej zmiany w wyglądzie - wręcz przeciwnie, właśnie z tego jest znana. Jej kolorowe i oryginalne fryzury przykuwają uwagę i zaskarbiają sobie uznanie fanów. Tym razem artystka zdecydowała się na wysoki irokez w miętowym odcieniu. Czy to zmiana na stałe?

Nowa fryzura Odety Moro

W innym kierunku zdecydowała się pójść Odeta Moro. Dziennikarka zamieniła bardzo jasny blond na ciemny i bardzo naturalnie wyglądający odcień. Fanki w komentarzach wyrażały swoje uznanie, a wiele również chciało poddać się takiej metamorfozie.

Regeneracja włosów po lecie

Też masz ochotę na metamorfozę po wakacjach? Zanim zdecydujesz się na koloryzację warto zadbać o odżywienie włosów, szczególnie jeśli słońce dało im się we znaki. Jak najlepiej to zrobić?

Warto na dłuższy czas zaprzyjaźnić się z maseczkami i olejami do włosów i naprawdę nakładać je systematycznie – najlepiej po każdym umyciu, aż do uzyskania satysfakcjonujących efektów

- radzi Dawid Krynicki.

Przy pielęgnacji włosów i ich odżywianiu istotna jest także stylizacja, a wręcz - umiar oraz rozwaga w jej wykonywaniu.

Trzeba unikać modelowania za pomocą gorącego nawiewu, prostownicy czy lokówki. To jeszcze bardziej zniszczy włosy. Włosy należy pozostawić do naturalnego wyschnięcia i stylizować podczas suszenia zimnym bądź letnim nawiewem

- ostrzega nasz ekspert.

Modne fryzury na jesień 2020 według Dawida Krynickiego

Włosy do ramion

Jeśli chodzi o długość – my idziemy zdecydowanie w kierunku włosów do ramion, a dokładniej do linii obojczyka. To bardzo wygodna opcja z szeregiem praktycznych zastosowań: przede wszystkim w wersji klasycznej na spotkania biznesowe bądź wyjścia wieczorowe albo w wersji spiętej na czubku głowy na okazje luźniejsze

Odsłaniająca czoło grzywka

Koniec z grzywkami do brwi zasłaniającymi w pełni czoło. Nadchodzi wersja luźniejsza i bardziej swobodna. Nazywana "curtain bangs" i promowana od jakiegoś czasu przez Sabinę Socol. Pasuje praktycznie każdemu!

Pixie Cut

Dla fanów krótkich cięć gwiazdą wieczoru powinna być fryzura znana z wizerunków takich gwiazd jak Mia Farrow czy Zoe Kravitz, a której królową była Audrey Hepburn. To fryzura charakteryzująca się krótkimi bokami i tyłem, a dłuższą górą. No i ta charakterystyczna grzywka!

Popularny bob

A co z najpopularniejszym dziś bobem? Nie mamy nic przeciwko, ale proponowalibyśmy wersję dłuższą, z cięciem na linii żuchwy. Włosy powinny być obcięte jak od linijki. Będzie to wersja grzeczniejsza, ale jak wiadomo czas wrócić do szkoły i pracy

Zobacz też:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości