Trendy modowe

Izabela Janachowska o trendach ślubnych na 2021 rok. Jaką suknię najlepiej wybrać? "Panny młode na początku są nieprzekonane"

Trendy modowe

Wiele par ma nadzieję, że mimo pandemii koronawirusa uda im się niebawem zorganizować wymarzoną uroczystość. Ze względu na to panny młode nie ustają w poszukiwaniach idealnej sukni ślubnej. Jaką najlepiej wybrać w tym roku i na co zwrócić uwagę? O tym redakcji internetowej Dzień Dobry TVN opowiedziała Izabela Janachowska.

Moda ślubna w dobie pandemii

Mimo obowiązujących licznych restrykcji, zakochane pary planują swoje uroczystości, mając nadzieję, że uda im się zorganizować tę wymarzoną. Izabela Janachowska zapewniła, że nawet w dobie koronawirusa jest to możliwe.

- Wydaje mi się, że w każdej liczbie gości (...) można stworzyć przepiękną uroczystość. To, że jest mniejsza, kameralna, nie oznacza w żaden sposób, że jest gorsza - może być jeszcze lepsza. (...) Tak naprawdę to jest w głowie panny młodej. To jest takie pogodzenie się z sytuacją - mówiła ekspertka ślubna.

Choć na weselach w najbliższej przyszłości będzie obecnych mniej osób, dla panien młodych nadal ważna jest suknia. Chcą zachwycać swoją kreacją gości, niezależnie od ich liczby.

- Część dziewczyn faktycznie zmniejszyła te swoje wesela, co wcale nie oznacza, że rezygnują ze swojego wyglądu - stwierdziła Izabela Janachowska.

Trendy ślubne 2021

Panny młode nieustannie wybierają suknie o kroju księżniczek . Czują się w nich dziewczęco i elegancko. Najczęściej towarzyszy im dekolt w kształcie litery "V", który wydłuża szyję i optycznie wysmukla sylwetkę.

- Dziewczyny - bez znaczenia czy mają większy biust czy mniejszy - bardzo komfortowo w takim kształcie dekoltu się czują - wyjaśniała ekspertka ślubna w rozmowie z redaktorką mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiną Ziębą.

Teraz na rynek wchodzi nowość, czyli dekolt kwadratowy. Jest on jednak przeznaczony wyłącznie dla smukłych panien młodych, ponieważ optycznie powiększa górę ciała. Kolejnym trendem są opadające ramiączka w hiszpańskim stylu .

- To jest bardzo kobiece. Eksponujemy obojczyki. Panny młode na początku są takie nieprzekonane, ale potem jak przymierzą, mówią: "O Jezu! Fajne" - zdradziła Izabela Janachowska.

Istotne na kreacji są także kryształki , które odbijają światło i rozświetlają twarz oraz koronki - zarówno te francuskie, delikatne, jak i wyraziste.

- Nie muszą być to suknie w pełni wykonane od stóp do głów z koronki, natomiast muszą mieć przynajmniej gorset zdobiony koronką - tłumaczyła ekspertka.

Program Izabeli Janachowskiej w TVN Style

Szósty sezon programu "W czym do ślubu?" ruszył 17 stycznia 2021 roku. Co niedzielę o 13.30 w TVN Style ekspertka omawia propozycje sukien ślubnych i pomaga parom młodym wybrać tę najbardziej pasującą.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Reporter: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości