Trendy modowe

Męski styl w kobiecym wydaniu, czyli hit tegorocznej jesieni. Jak nosić ciężkie buty?

Trendy modowe

Aktualizacja:

Ten trend kilka sezonów temu wylansowały znane domy mody, m. in. Prada i Bottega Veneta. Teraz ciężkie buty przyjęły się na ulicach i znaleźć je możemy w większości sieciówek. Jak je nosić? Kilka propozycji pokazała w naszym programie stylistka Ewelina Rydzyńska.

Najmodniejsze buty sezonu

Dla niektórych ten wybór jest nieoczywisty, zapewniamy jednak, że niezwykle funkcjonalny i praktyczny. Mocne buty nie tylko zapewniają wygodę oraz - dzięki grubym podeszwom - ochronę przed kałużami i deszczem, ale także dodają charakteru całej stylizacji.

W tym sezonie warto zaopatrzyć się w parę z ciężką, masywną podeszwą w dowolnym odcieniu. Choć najpopularniejsze są oczywiście te czarne, można wybrać również beżowe, oliwkowe czy nawet białe. Najbardziej trendy są stonowane barwy. Dlaczego?

Kobiety są pragmatyczne i lubią wybierać takie buty, które będą modne, ale jednocześnie będą szalenie praktyczne

- tłumaczyła w Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska.

Jak nosić ciężkie buty?

Wbrew pozorom, to buty idealne do każdej stylizacji. Wiadomo, że trzeba mieć nieco drobniejszą łydkę, by dobrze się prezentowały, ale gdy już ten punkt jest zachowany, możemy je założyć praktycznie do wszystkiego. Wówczas nawet banalny czy infantylny look może zrobić się niesztampowy i zwracać uwagę.

Te buty nosi się do wszystkiego - od krótkich sukienek, przez sukienki typu maxi, po nawet zestawione z garniturami, żeby nadać takiego bardzo męskiego charakteru

- mówiła stylistka.

Dobre buty to najważniejszy element wyposażenia każdego biegacza. Tych kilka porad ułatwi zakup właściwego obuwia. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości