Trendy modowe

Wielki powrót mody sprzed 20 lat. W tym roku biżuterię będziesz podkradać córce

Trendy modowe

Digital Vision Jose Luis Pelaez Inc/Getty Images

Noszą je Bella Hadid i Iris Law, nosiłaś pewnie i ty - w dzieciństwie. A może teraz ma je twoja córka? Pierścionki z żywicy były kiedyś szalenie modne. Na ten sezon wyciągnij zapomniane skarby z dzieciństwa - to biżuteryjny hit tej wiosny.

Pierścionki z żywicy - czyli wielki powrót do przeszłości

Słyszałaś może o zasadzie "20 lat" w modzie? To mniej więcej po takim czasie powracają do nas trendy z przeszłości. To, co jeszcze pięć lat temu uznano by za kicz, dziś jest wyznacznikiem stylu. Ma przy tym słodki posmak wspomnień z dzieciństwa. Obecnie widzimy więc coraz częściej stylizacje, które pewnie same nosiłyśmy na początku lat 2000.

Odtwarzamy z chęcią trendy popularne za "starych, dobrych czasów". Wracają dzwony, przyduże kroje jak z lat 90., a ostatnio na Instagramie prym wiodą kardigany jak z szafy ukochanej babci. W kanon nowej-starej mody jak z lat 2000 wpisują się również pierścionki z żywicy. To one mają stać się biżuteryjnym hitem tego lata.

Bella Hadid je kocha, w mediach społecznościowych są hitem - oto pierścionki z żywicy

Wiadomo, kto lub raczej co wyznacza dziś trendy w modzie - oczywiście, są to media społecznościowe, a zwłaszcza Instagram. Jego użytkowniczki pokochały pierścionki z żywicy. Jedną z ich największych wielbicielek jest top modelka Bella Hadid. Na niektórych zdjęciach aż trudno zobaczyć jej palce - tak suto pokrywa je podobna do dziecięcej biżuteria.

To styl niczym jak z lat 2000, który znów nas zachwyca. W tych kolorowych pierścionkach jest przecież coś frywolnego, radosnego, optymistycznego. Patrząc na nie, trudno nie pokusić się o uśmiech. Zresztą, jak podaje francuskie "Elle", jedna z czołowych platform modowych "Lyst" odnotowała w zeszłym miesiącu 28 proc. i 19 proc. wzrost zainteresowania hasłami "pierścionki z żywicy" oraz "kolorowe pierścionki". Szczególną popularnością cieszą się kolory: różowy, niebieski, zielony i żółty. Internautki upodobały sobie pierścionki o obłych kształtach lub te przypominające kwiaty.

Podoba ci się nowy trend?

Zobacz wideo: Najmodniejsza biżuteria na lato

Zobacz też:

Joanna Koroniewska w Top Model? "To program skrojony pode mnie"

Polka została licencjonowaną stylistką kimon. "Nie jest ważne, czy jestem Japonką czy nie"

Pierniki udekorowane lukrem, czyli słodkie dzieła sztuki Jowity Woszczyńskiej. Poznaj przepisy mistrzyni świata

Autor: Ola Lipecka

Źródło: Elle.fr

Źródło zdjęcia głównego: Digital Vision

Pozostałe wiadomości