Trendy modowe

Siła, siostrzeństwo i odwaga – pokaż to dzięki limitowanej kolekcji answear.LAB

Trendy modowe

Aktualizacja:
mat.pras.

Scena należy do kobiet! Niech okazją do tego będzie nadchodzący Women’s Voices Bydgoszcz Festival inspired by Answear.com. Przepełniony pozytywną energią, mocą i odwagą, zachęci Cię do wprowadzenia zmian w swoim życiu i działania na własnych zasadach. Odwagi doda Ci najnowsza limitowana kolekcja answear.LAB, stworzona w duchu idei festiwalu. Girl Power!

28 i 29 sierpnia, na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy, najlepsze polskie artystki m.in. Paulina Przybysz, Margaret, Monika Borzym, Kasia Lins, Brodka, Ania Karwan wyśpiewają swój hymn na cześć kobiet. Women’s Voices to wydarzenie pełne świadomości o swojej mocy i wiary w lepsze jutro. Patronuje mu sklep internetowy ANSWEAR.com, a festiwalowe motto tegorocznej edycji "Girl Power / Od nowa" interpretuje w swojej limitowanej kolekcji marka answear.LAB.

mat. pras.

Girl Power – na przekór dotychczasowym zasadom

Limitowana kolekcja answear.LAB Girl Power, którą znajdziesz na stronie: https://answear.com/s/lab-girl-power jest antidotum na nakaz, remedium na szybko zmieniającą się modę i trendowy chaos, w którym nieraz ciężko się odnaleźć. Marka proponuje zgrane zestawy ubrań i akcesoriów, które cechują się użytecznością, ponadczasowością, a ich lekko buntowniczy charakter pozwala Ci się wyróżnić i w pełni podkreślić swoją siłę. W jej propozycjach znajdziemy więc nowoczesną interpretację białej koszuli i czarnej sukienki, komfortowe spodnie i bluzy damskie, jeansy, kurtki i T-shirty zawierające pełne emocji, dodające otuchy hasła. Ubrania wzbogacają akcesoria, takie jak pojemne torby oraz mocne botki damskie, pozwalające pewnym krokiem iść przed siebie. Całość została wykonana z przyjaznych planecie, certyfikowanych materiałów, np. tencelu, biobawełny, poliestru wytworzonego poprzez recykling.

- Dzięki tej kolekcji, chciałam stworzyć coś więcej niż codzienny ubiór, wyrazić więcej niż element mody. Stąd znane motywy wzmocnione o zaangażowane, wspierające hasła, zachęcające, aby mieć odwagę, sięgać po więcej i próbować nowych rzeczy… Tworząc każdą kolekcję muszę mieć pewność, że znajdzie ona swoje miejsce w świecie i nie będzie wyłącznie interpretacją trendów danego sezonu – mówi Agnieszka Korsak, dyrektorka marki answear.LAB.

mat. pras.

Siostrzeństwo na miarę naszych czasów

Kolekcja Girl Power to nie tylko uniwersalna propozycja stworzona przez kobiety dla kobiet. Kryje się za nią coś więcej – przede wszystkim odwaga, wsparcie i siostrzeństwo, w które mocno wierzy marka answear.LAB. Dochód ze sprzedaży kolekcji zostanie przekazany fundacji Martyny Wojciechowskiej UNAWEZA, która pomaga kobietom na całym świecie, m.in. poprzez wyrównywanie szans społecznych, ekonomicznych i prawnych. Każda z nas zasługuje na godne życie, dostęp do podstawowych usług, jak edukacja czy opieka medyczna, poszanowanie swoich praw, wreszcie, rozwijanie się i spełnianie swoich marzeń. Teraz wspólnie możemy do tych marzeń przybliżyć tysiące kobiet – niech cały świat przekona się, jaką mamy moc!

Answear.com to pierwszy polski internetowy sklep multibrandowy oferujący szeroki wybór ubrań, butów i dodatków ponad 350 światowych marek. W ofercie można znaleźć kolekcje damskie, męskie oraz dziecięce m.in. marek premium, sportowych czy denimowych. Aktualnie Answear.com działa na 7 rynkach – od początku swojej działalności w 2011 r. zdobył ponad 50 nagród i wyróżnień, zyskał także uznanie tysięcy klientów, którym dostarcza nieustannych modowych inspiracji, współpracując z trendsetterami i ekspertami z branży mody. Marka opiera się na własnym centrum logistycznym, które pozwala na zoptymalizowanie kosztów i usprawnienie logistyki, co finalnie wpływa na doskonałą cenę i atrakcyjne promocje. W swej działalności Answear stawia na szybką dostawę (nawet tego samego dnia w wybranych miastach Polski) i jakość obsługi. Swoim stałym klientom dedykuje program lojalnościowy AnswearClub, który pozwala na robienie zakupów w jeszcze atrakcyjniejszych cenach. Może spodoba Ci się bogata oferta jeansów, T-shirtów czy bluz? Te ostatnie, w tym najnowsze propozycje answear.LAB, znajdziesz tutaj: https://answear.com/k/ona/odziez/bluzy

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości