Trendy modowe

Biżuteria z Podlasia, którą pokochały gwiazdy. Będzie ją nosić nawet Lady Gaga!

Trendy modowe

Aktualizacja:

Hubert Kołodziejski, projektant biżuterii, tworzy prawdziwe cuda. Jego biżuteria to hit wśród polskich gwiazd, ale nie tylko! W ostatnim czasie styliści Lady Gagi skontaktowali się z Hubertem, aby zacząć z nim współpracę. Jak widać, kariera Huberta Kołodziejskiego tak naprawdę dopiero się rozkręca! Zobaczcie, jak wszystko się zaczęło.

Więcej:

Kolczyki sutasz. Jak je zrobić krok po kroku?

Hubert Kołodziejski, projektant biżuterii, tworzy prawdziwe cuda. Jednak jego pasja do pięknych rzeczy zaczęła się od miłości do projektowania ubrań.

W połowie gimnazjum zacząłem interesować się modą. Stwierdziłem, że da mi to trochę więcej możliwości wyrazu niż sama sztuka - powiedział Hubert Kołodziejski.

Biżuteria, którą pokochały gwiazdy

Po pierwszym roku studiów w Warszawie Hubert Kołodziejski wyjechał za granicę, żeby zapoznać się z przemysłem modowym. W trakcie studiów Hubert wrócił na Podlasie, aby się wyciszyć i dać sobie chwilę wytchnienia. To właśnie tutaj stworzył swoją pierwszą kolekcję biżuterii, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Coraz częściej do Huberta zaczęli zgłaszać się styliści, którzy wypożyczali jego biżuterię do sesji z gwiazdami, np. z Ewą Górniak, Anną Wyszkoni, Kasią Kowalską.

Naturalne materiały i niedoskonałość

Chciałem, żeby moja biżuteria była wykonana z naturalnych materiałów, ze srebra, ze złota. Bardzo często wykorzystuję też perły nieregularne, niedoskonałe. Uważam, że w tej niedoskonałości jest siła.

Formy są bardzo futurystyczne. Kolekcje są punkowe, genderowe. W założeniu miała być to marka uniseksowa. Mężczyźni są również moimi klientami, i to jest fajne!

Co ciekawe, styliści Lady Gagi skontaktowali się z Hubertem, aby zacząć z nim współpracę. Jak widać, kariera Huberta Kołodziejskiego tak naprawdę dopiero się rozkręca!

Zobacz też:

Millie Bobby Brown została ambasadorką znanej marki biżuterii

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości