Moda i Uroda

Był kucharzem, teraz stylizuje rzęsy w kolorach tęczy. "Potrafię zrobić pejzaż"

Moda i Uroda

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Agnieszka Reczek-Bogacka
Stylizuje rzęsy w kolorach tęczy

Łukasz Drożdż "Lucas" z Krakowa trzy lata temu zajął się stylizacją rzęs. Jego prace wyróżniają się artystycznym sznytem i fantazyjnymi kolorami, jest też jednym z niewielu mężczyzn, którzy zajmują się tym fachem. W rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedział, na czym polega jego twórczość.

Łukasz Drożdż – od kucharza do stylisty rzęs

Łukasz Drożdż początkowo spełniał się w gastronomii. Był kucharzem i kochał tę pracę. Największą satysfakcję przynosiło mu dekorowanie potraw. Przyszedł jednak moment, gdy poczuł, że pragnie czegoś więcej.

- Byłem w tym swoim klimacie, gdzie była precyzja, ale jednak miałem taki niedosyt, czułem, że jestem nie do końca na swoim miejscu. Koleżanka pokazywała mi prace, jakie wykonuje z kolorowych rzęs. Zacząłem się tym interesować. Chciałem wykonywać takie prace i mieć artystyczne podejście do tego. W końcu postanowiłem pójść na kurs, tylko tutaj nie było łatwo, bo trzeba było ćwiczyć. Po 12 godzinach w pracy przychodziłem do domu i ćwiczyłem. Wykonywałem stylizacje koleżankom. Czułem adrenalinę i w ten sposób się relaksowałem - opowiadał Łukasz.

Stylista rzęs doceniany przez klientów

Łukasz w pewnym momencie poczuł, że odnalazł swoją życiową drogę. Co więcej, trening i dyscyplina zaprocentowały. Dziś stylista ma stałe grono klientów, którzy korzystają z jego usług.

- To, co jest najlepsze, a jednocześnie najtrudniej znaleźć u stylistów fryzur, rzęs czy paznokci, to otwartość na klienta i jego pomysły. To u Łukasza znalazłem - powiedział jeden z klientów, Grzegorz Obłój "Brian".

- Dla mnie wykonywanie kolorowych stylizacji jest bardzo twórcze, jest dla mnie sztuką. Potrafię na rzęsach zrobić pejzaż. Tutaj nie chodzi tylko o kolor, panie robią standardowe stylizacje – podsumował stylista.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Agnieszka Reczek-Bogacka

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości