Porady stylistki

Szyk nie zna ceny. Ewelina Rydzyńska podpowiada, jak wybrać modną suknię ślubną i nie zbankrutować

Porady stylistki

Wybór sukni ślubnej to jedna z kluczowych decyzji, którą musi podjąć przyszła panna młoda. Stylistka Ewelina Rydzyńska udowodniła, że kreację tę można kupić tanio, a niższa cena nie wpływa na jej jakość i wygląd.

Suknie ślubne na każdą kieszeń

W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie sukniami ślubnymi ze sklepów vintage, outletów oraz tymi z drugiej ręki. W świecie zrównoważonej mody część kobiet nie chce już wydawać kroci na suknię ślubną, którą zazwyczaj włoży tylko raz w życiu. Nie oznacza to jednak, że decydując się na tańszą kreację, przyszła panna młoda będzie wyglądała jak kopciuszek. Stylistka Ewelina Rydzyńska przekonuje, że taka suknia może być równie efektowna, co jej droższy odpowiednik.

Gdzie kupić tanią suknię ślubną?

Zdaniem stylistki, jeśli chcemy zaoszczędzić na kreacji, warto kupić:

  • z drugiej ręki lub
  • w sieciówce.

Zdaniem Eweliny Rydzyńskiej dobrymi pomysłami jest też uszycie sukni ślubnej u krawcowej oraz nabycie modelu ekspozycyjnego, który jest odpowiednio przeceniony.

Trendy w sukniach ślubnych 2021

Wiemy już gdzie kupić suknię ślubną. Teraz zastanówmy się jaki krój wybrać. Ewelina Rydzyńska zaprezentowała 6 modeli, by każda z przyszłych panien młodych mogła znaleźć coś dla siebie. Propozycje te śmiało mogą konkurować z tymi z pokazów Diora czy Versace, a najdroższa z nich kosztuje 1000 zł.

Stylistka zaprezentowała klasyczną "grecką boginię" kupioną w sieciówce, "syrenę", a nawet wersję do kolan. Te ostatnie sprawdzą się zwłaszcza latem.

- Ostatnio widać, że odchodzi się od sukien ciężkich, typu beza, ze stelażami. Coraz mniej kobiet decyduje się również na gorsety - przyznała modowa ekspertka.

Co ciekawe, przyszłe panny młode inspirują się sukniami ślubnymi: Grace Kelly, Kate Middleton albo Meghan Markle .

- To proste kreacje. I ten kierunek przekłada się na wybory przyszłych panien młodych. Mają one wyglądać, ale jednocześnie być komfortowe - wyjawiła stylistka.

Dodatkowo pamiętajcie, że oprócz sukni ślubnej liczą się dodatki, które uzupełnią stylizację. Począwszy od butów przez welon lub wianek, a na kolczykach kończąc.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Przesądy ślubne – co przyniesie szczęście, a co pecha? Izabela Janachowska: "Nie dajmy się zwariować"

Finalistka "Top Model" wyszła za mąż. Tak eleganckiej panny młodej dawno nie widzieliście

Niezwykła suknia ślubna z wodą święconą z Watykanu. Powstała ku czci Jana Pawła II

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości