Porady stylistki

Suknie ślubne z sieciówek - niektóre to kreacje wielorazowego użytku. Czy także w nich można zachwycać?

Porady stylistki

Autor:
Sabina
Zięba
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek

Coraz częściej zdarza się, że panny młode nie chcą drogich, wymyślnych stylizacji, a w zamian decydują się na kreacje z sieciówek, które potem wykorzystują podczas wielu innych okazji. W Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska udowodniła, że można znaleźć piękną suknię ślubną kosztującą od 399 do 599 złotych.

Poszukiwanie sukni ślubnej

Kobiety na to, by wyglądać zachwycająco w dniu własnego ślubu, potrafią wydać naprawdę wielkie pieniądze. Najdroższe suknia ślubna jest wyceniana aż na 12,5 mln dolarów. Kim Kardashian na swoją wyjątkową kreację wydała aż 4,5 mln dolarów, natomiast księżna Kate na ślub z księciem Williamem założyła projekt za 3,5 mln dolarów. Na szczęście w ostatnich miesiącach coraz popularniejszy staje się trend, by tego dnia postawić na sukienkę, którą można wykorzystać także w późniejszym czasie.

Nie sztuką jest wydać ogromne pieniądze i wyglądać zachwycająco. Sztuką jest nie wydać ich dużo i naprawdę wyglądać fantastycznie

Suknie ślubne z sieciówek

Stylistka zaprezentowała w naszym programie kilka stylizacji, których maksymalna cena sięgała 600 złotych. Udało jej się znaleźć kreacje w różnym stylu - krótkie, dziewczęce, tiulowe sukienki, jak i długie, klasyczne oraz te, w stylu boho. Przy odrobinie wyobraźni można bowiem wyczarować stylowe looki za niewielkie pieniądze.

Ewelina Rydzyńska zaprezentowała elegancką, długą, kopertową sukienkę uzupełnioną o sandałki i mocno zdobioną ślubną opaskę; krótką, odcinaną, asymetryczną, tiulową kreację uzupełnioną o dodatki, a także stylizację boho dla młodej dziewczyny, która nie chce wyglądać pretensjonalnie i decydować się na klasyczną sukienkę w wersji księżniczki. Ostatnią z nich stylistka uzupełniła o wyraziste, białe kowbojki.

- Wiadomo, to zawsze dodatki nam robią stylizację. Sukienki mogą być bardzo proste, ale w zależności od tego czy wybierzemy biżuterię, czy wybierzemy mocniejszą opaskę, czy np. długi welon, czy też fajniejsze buty, to ta stylizacja będzie wyglądała zupełnie inaczej - tłumaczyła Ewelina Rydzyńska.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości