Porady stylistki

Stringi męskie – do czego je nosić?

Porady stylistki

Aktualizacja:
Młody, dobrze zbudowany mężczyzna w bieliźnie

Stringi męskie wzbudzają skrajne reakcje. Jedni krytykują je jako nienaturalne, niewygodne, sztucznie wzorowane na kobiecej bieliźnie. Drudzy zwracają uwagę na to, że do niektórych typów spodni stringi naprawdę pasują. Jednak nie ulega wątpliwości, że męskie stringi to dla jednych hit, dla innych zaś – absolutny kit.

Męskie stringi stają się w ostatnich kilku latach produktem coraz bardziej popularnym. W sklepie z bielizną dla panów pojawia się coraz więcej takich modeli, zainteresowanych ich zakupem również nie brakuje. Panowie mogą wybierać stringi męskie: śmieszne, z ciekawymi aplikacjami, z zamkiem, a nawet koronkowe. Spora część z tych, którzy spróbowali, przekonuje, że wbrew pozorom to bardzo wygodne majtki. Stringi męskie niejednokrotnie okazują się bardziej komfortowe do tradycyjnych slipów.

Bielizna męska – stringi i ich kariera

Stringi męskie na plażę to być może dla wielu zbyt duża ekstrawagancja, raniąca poczucie dobrego smaku, natomiast warto pamiętać, że kariera męskich stringów jest dużo dłuższa niż nam się wydaje. Męskie stringi liczą sobie około 75 000 lat . Pierwsze stringi powstały na potrzeby wojowników i myśliwych. Myli się więc ten, kto uważa, że męskie stringi są wzorowane na kobiecych. W tym przypadku zdecydowanie wiadomo, że najpierw stworzono męską wersję tej bielizny. Oczywiście później, w XX wieku, wróciła ona do mody głównie za sprawą Brazylijek i ich krągłych pośladków.

Stringi męskie to po prostu kolejny rodzaj bielizny. Dla wielu jednak są to wyjątkowe majki. Męskie stringi nadal wielu osobom kojarzą się z niemęską stroną natury. Nic bardziej mylnego. Wielu panów wybiera je przede wszystkim ze względu na wygodę.

Stringi męskie – śmieszne, z aplikacjami

Stringi męskie z trąbą to chyba jeden z najbardziej popularnych modeli tego typu bielizny. Już samo to powinno wskazywać, że większa grupa panów noszących męskie stringi podchodzi do kwestii rzekomej niemęskości, związanej z tym rodzajem bielizny, z dużym dystansem. Szczególnie w sklepach internetowych można znaleźć całą masę modeli z ciekawymi aplikacjami. Męskie stringi: słoń , nosorożec, tukan, kogut – to tylko niektóre z oryginalnych propozycji. To jednak nie wszystko.

Producenci proponują też aplikacje z owieczkami czy świnką. Zupełnie osobną kategorię stanowią śmieszne męskie stringi na wieczór kawalerski. Wszystkie te modele oczywiście nie są przeznaczone do chodzenia na co dzień. To raczej zabawne prezenty, które mają prowokować do ciekawej zabawy i wywoływać salwy śmiechu.

Stringi męskie na wspólny wieczór

Stringi męskie w dużej mierze mają charakter erotyczny. Spora część proponowanych przez producentów modeli kusi silnym podtekstem seksualnym. Panowie zaś do wielu z nich podchodzą z dużym dystansem, traktując tę bieliznę jako przyczynek do dobrej zabawy. Wśród takich majtek znajdują się między innymi stringi męskie z zamkiem , męskie koronkowe stringi (które dla niejednej pani mogą się okazać sporym zaskoczeniem), stringi z dodatkiem tiulu, kokardek, satyny i innych aplikacji. Można też znaleźć sporo modeli lateksowych .

Stringi męskie – wygoda przede wszystkim

Stringi męskie to dla wielu panów zupełna nowość. Jednak coraz większa ich grupa jest gotowa przetestować ten model bielizny. Przy pierwszym spotkaniu z męskimi stringami zdecydowanie warto postawić na te najprostsze, bawełniane. To przede wszystkim właśnie one przez sporą ilość panów uznawane są za bardzo wygodne i komfortowe. One też generują najmniejsze ryzyko jakichkolwiek otarć. Pozwalają skórze oddychać, są przewiewne i higieniczne. Do nich też najłatwiej się przyzwyczaić. Potem może przyjść czas na dalsze bieliźniane eksperymenty.

Majtki – męskie stringi na topie?

Męskie stringi ewidentnie od kilku lat cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze strony kupujących. Z pewnością ma na to wpływ zmieniający się klimat społeczny. Z dużo większą otwartością podchodzimy obecnie do wielu kwestii, w tym tych związanych z życiem seksualnym. Coraz więcej różnic dzielących świat na męskie i niemęskie zaciera się lub przynajmniej traktowanych jest z dużym dystansem. Współczesne społeczeństwo zaczyna więcej wagi przywiązywać do tego, czy męskie stringi są wygodne, niż do tego, czy są wystarczająco męskie. Choć i pod tym drugim względem, jak zaznaczyliśmy na początku, wiele przemawia na korzyść stringów. W końcu czy jest coś bardziej męskiego niż pierwotny wizerunek myśliwego.

Zobacz także: Męska bielizna modelująca sylwetkę

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości