Biżuteria na Walentynki. Łańcuszek z sercem, a może bransoletka inspirowana minionymi dekadami?

Porady stylistki


Walentynki to wyjątkowy dzień, a w tym dziwnym czasie idealna okazja na zorganizowanie domowej randki. W święto zakochanych warto zadbać o okazjonalną stylizację. Biżuteria z Apartu doda błysku każdej kreacji. Zobacz, co poleca stylistka Ewelina Rydzyńska.

Wyglądaj pięknie w Walentynki

Walentynki już tuż-tuż. W tym roku 14 lutego wypada w niedzielę - większość z nas nie pracuje w weekend, a to dobra okazja do zorganizowania randki. Nawet w domowym zaciszu da się stworzyć romantyczny klimat. Z pewnością podkreślą go wieczorowe kreacje.

Ewelina Rydzyńska proponuje współczesną małą czarną z długimi rękawami lub sportowo-casualową sukienkę z dzianiny. Obie stylizacje można ubogacić biżuterią z Apartu, przykładowo naszyjnikami. Ciekawym rozwiązaniem są też bransoletki zakładane na rękaw.

- Można stosować je jako formę ozdobnika, który zbluzuje nam rękaw i ładnie odsłoni mankiet - proponuje stylistka.

Od kilku sezonów bardzo dużą popularnością cieszy się biżuteria nawiązująca do przełomu lat 80. i 90. ubiegłego wieku, która wydaje się być ciężka i masywna, a tak naprawdę jest lekka.

Zaręczyny w Walentynki

Wiele par decyduje się na zaręczyny właśnie w Walentynki. Jak tłumaczy Ewelina Rydzyńska, jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe, to tu również obowiązują pewne trendy, które zmieniają się na przestrzeni lat.

- Kiedyś dużą popularnością cieszyły się pierścionki na przykład z rubinami, a dzisiaj odchodzi się od tych kamieni na rzecz właśnie diamentów albo brylantów - tłumaczy specjalistka.

Kiedy myślimy o święcie zakochanych, do głowy od razu przychodzą nam serca. W ofercie Apartu nie brakuje biżuterii z tym właśnie symbolem. Do wyboru między innymi subtelne kolczyki lub łańcuszki z serduszkami. Alternatywą dla nich mogą być ozdoby z wygrawerowanym napisem nawiązującym do miłości.

Im szybciej zrobimy zakupy w sklepie internetowym, tym większa pewność, że biżuteria dotrze do nas jeszcze przed Walentynkami.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak