Modne spodnie dla puszystych kobiet

Porady stylistki

Aktualizacja:

Nie tylko kobiety o wąskich biodrach i szczupłych nogach mogą nosić wspaniale wyglądające, modne spodnie. Również panie o większych rozmiarach mają z czego wybierać. Udowodniła to w Dzień Dobry TVN stylistka Ewa Zakrzewska. Jak zatem dobrać spodnie, kiedy nosimy ubrania w rozmiarze XL i XXL? Zobaczcie!

  • Dzwony dla puszystych kobiet
  • Szwedy dla puszystych kobiet
  • Kombinezony dla puszystych kobiet
  • Jeansy dla puszystych kobiet

Dzwony dla puszystych kobiet

Dla puszystych kobiet spodnie dzwony będą idealne, ponieważ ich rozszerzająca się nogawka wpływa pozytywnie na wygląd nóg - wydają się one dłuższe. Dla pań, które mają dość szerokie biodra, lepiej sprawdzą się spodnie dzwony z wysokim stanem.

Zobacz także: Spodnie dzwony a współczesna moda - jak to połączyć?

Szwedy dla puszystych kobiet

W przeciwieństwie do dzwonów, szwedy rozszerzają się nie od kolana, a od połowy uda. Bardzo często mają wysoki stan - dzięki niemu oraz wyjątkowo szerokim nogawkom ukrywają wszystkie mankamenty figury. Co więcej, modele z kantem jeszcze bardziej wyszczuplają sylwetkę. Panie z masywnymi udami i szczupłymi kostkami mogą być tym fasonem zachwycone.

Zobacz także: Spodnie palazzo – jak wyglądają i z czym je nosić?

Kombinezony dla puszystych kobiet

Kombinezony to szykowna, elegancka, lecz jednocześnie kobieca alternatywa dla sukienek. Dzięki nim puszyste panie mogą wyglądać smuklej i zgrabniej, gdyż podkreśla on pionową linię sylwetki.

Zobacz także: Kombinezony ciążowe na lato i zimę – jakie wybrać i gdzie je kupić?

Jeansy dla puszystych kobiet

Jeansy dla puszystych kobiet powinny mieć przede wszystkim dosyć szeroką nogawkę. Paniom o bardziej krągłych kształtach polecane są również jeansy bez naszywanych z tyłu dużych kieszeni, które mogą im dodawać kilka kilogramów. Dobrze sprawdzą się również jeansy z podwyższonym stanem lub przynajmniej o podwyższonej talii. Sam kolor jeansów powinien być ciemny, najlepiej czarny lub granatowy.

Zobacz także:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN