Porady stylistki

Jaka fryzura na studniówkę? Trendy 2020

Porady stylistki

Aktualizacja:

Studniówkowe trendy 2020 - fryzury. "Im mniej, im bardziej naturalnie, tym lepiej. W trendzie jest lekkość i natura. Oczywiście musimy tę naturę troszeczkę ulepszyć i udoskonalić". O modnych uczesaniach na studniówkę opowiedziała nam stylistka fryzur - Żaneta Pawlak.

Długie włosy z ozdobami

Włosy długie

Żaneta Pawlak: "Lekkie fale, luźne loki, luźne warkocze, luźne upięcia i podpięcia. Jeżeli jest to studniówka, lub jakieś wyjście karnawałowe, to czasami mamy wrażenie, że to troszeczkę za mało, bo jest to lekkie i naturalne. Na co dzień też czasami tak chodzimy. Wtedy najlepiej wzbogacić się różnego rodzaju ozdobami . One świetnie grają przy bardzo różnej fryzurze. To jest fajny trick, jak nie mamy ręki do włosów, a chcemy sobie same fryzurę zrobić ".

Krótsze włosy z ozdobnymi spinkami

Włosy krótsze

Żaneta Pawlak: "Preferuję duże, szerokie lokówki , które pozwalają nam uzyskać naturalny wygląd włosów. Możemy też zastosować lekkie podpięcie, używając ozdobnych spinek ".

Włosy długie, gładkie z gustownymi dodatkami

Włosy długie, gładkie

Żaneta Pawlak: "Trzeba zwrócić uwagę, na to, czy nasze włosy utrzymują skręt. Co z tego, że je zakręcimy, jeśli po godzinie stracimy cały efekt. Nie ma co na siłę z tym walczyć. Wykorzystajmy nasze piękne gładkie włosy jako atut. Możemy delikatnie uwydatnić ich strukturę i delikatnie podpiąć używając ozdobnej spinki ".

Autor: Bartłomiej Węgrzyn

Pozostałe wiadomości