Porady stylistki

Biżuteria to dobry prezent. "Stanowi wisienkę na torcie każdej stylizacji"

Porady stylistki

Nadszedł dzień, który dla branży handlowej na całym świecie bywa najważniejszym w roku. Tegoroczny Black Friday, czyli gorączka wyprzedaży, ma nieco inną, ograniczoną przez pandemię odsłonę. Z pomocą przychodzą więc bezpieczne zakupy online. Na jaką biżuterię warto zapolować? Kilku rad udzieliła nam stylistka Ewelina Rydzyńska.

Okazje Black Friday

Black Friday to czas, kiedy można skorzystać z super rabatów - dla siebie lub też już z myślą o świątecznych prezentach. Wtedy właśnie wiele firm ma dla swoich klientów świetne oferty.

W tym roku, w związku z zamknięciem galerii handlowych, nastawiamy się na zakupy przez Internet. Warto skorzystać z darmowej dostawy i możliwości zwrotu on line.

- To duża okazja, żeby nabyć coś z biżuterii, a wiadomo, że biżuteria stanowi wisienkę na torcie każdej stylizacji - mówiła stylistka Ewelina Rydzyńska.

Wybór na rynku jest ogromy.

- To nie jest tak, że na biżuterię nie stać nikogo - zaznaczyła nasza ekspertka.

Biżuteria na każdą okazję

Ewelina Rydzyńska przygotowała dla nas trzy stylizacje: elegancką, casual i basic. Do każdej z nich dobrała biżuterię, na którą warto zwrócić uwagę podczas zakupów z okazji Black Friday.

  • Biżuteria z perłami w nowoczesnej odsłonie

- Mamy wersję modern, bardzo modową i nowoczesną. Tutaj pojawiają się mocne, pompowane kolczyki - koła i mocne pierścionki. Biżuteria pompowana dlatego, żeby nie była ciężka, w ygląda na masywną, ale taka nie jest . Zawsze się dobrze broni w klasycznych stylizacjach - wyjaśnia Ewelina Rydzyńska.

  • Złoto i popularne motywy oraz symbole
  • Biżuteria w wersji glamour – diamenty i efektowne srebro z cyrkoniami

- Nie nosi się mocnych, ekspansywnych łańcuchów z brylantami, tylko raczej delikatne łańcuszki ozdobione kamieniami (...) Możemy założyć zwykłą koszulę i dżinsy, wystarczy jeden element w postaci chokera z cyrkoniami, a już ta stylizacja nabiera zupełnie innego charakteru - podkreśla nasza specjalistka.

Zobacz też:

Biżuteria na szczęście na Nowy Rok

Co mówi o Tobie Twój zegarek? Zobacz 5 modeli i 5 sytuacji w których warto je wybrać

Szafir, tanzanit, topaz, turkus - właściwości błękitnych kamieni

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości