Porady stylistki

Wyjątkowa metamorfoza bibliotekarki. Na jej widok mąż zaniemówił z wrażenia

Porady stylistki

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
B. Zalewska, A. Rogowska
Metamorfoza Agnieszki
Metamorfoza AgnieszkiDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Agnieszka Dawid marzyła o tym, by odmienić swój wygląd. Zgłosiła się do cyklu "Raz, dwa, trzy - piękna Ty!" i dzięki Marcie Pożarlik, Marcie Gąsce oraz Łukaszowi Urbańskiemu przeszła spektakularną metamorfozę. Zobaczcie, jak się zmieniła.

Bohaterka cyklu "Raz, dwa, trzy - piękna Ty!"

Bohaterką ostatniej w tym sezonie odsłony cyklu "Raz, dwa, trzy - piękna Ty!" została 47-letnia Agnieszka Dawid. Mieszkanka Lidzbarka Warmińskiego od 27 lat pracuje w dwóch bibliotekach - publicznej i i szkolnej. Swój etat uzupełnia pracą w przedszkolu z grupą 3-4 latków oraz w szkole, gdzie w 8. klasie prowadzi przedmiot: "edukacja dla bezpieczeństwa". Kocha dzieci, książki i pracę z ludźmi.

Agnieszka Dawid od lat ma tę samą fryzurę, nosi te same ubrania i używa tych samych kosmetyków. Dodatkowo boryka się z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Przez nieustannie przyjmowane leki wypada jej dużo włosów. Zgłosiła się do programu, ponieważ w sierpniu będzie obchodzić 25. rocznicę ślubu i 50. urodziny męża. Pragnie, by Krzysztof Dawid, który zawsze i we wszystkim ją wspiera, zobaczył ją w innej odsłonie. Chciała również, żeby ktoś jej podpowiedział, jak powinna się ubierać, by dobrze wyglądać.

- Całe prawie życie wyglądam tak samo. Noszę najczęściej stroje sportowe - tak, żeby było wygodnie, szybko zarzucić na siebie i pobiec dalej. Włosy w kucyk w kitkę związać, żeby było sprawnie. (...) Chciałabym, żeby ktoś mi podpowiedział, jak mogę wyglądać lepiej. Chciałabym polubić siebie - powiedziała Agnieszka Dawid w Dzień Dobry TVN.

Metamorfoza Agnieszki Dawid

Specjaliści wzięli pod opiekę Agnieszkę i odmienili jej wygląd. Dzięki ich pomocy bibliotekarka zaprezentowała się w dwóch wersjach. Najpierw pojawiła się w casualowej odsłonie, czyli żółtej koszuli z błyszczącego materiału, beżowych cygaretkach oraz różowych trampkach, które zaproponowała Marta Pożarlik. Marta Gąska uzupełniła ten look delikatnym makijażem. Z kolei praca Łukasza Urbańskiego zwróciła największą uwagę, ponieważ fryzjer zmienił 47-latce kolor włosów na blond.

- Po wizycie u Łukasza nie tylko rozjaśniła mi się głowa i włosy, ale też wnętrze. Tu wszyscy, cała ekipa, robią dodatkową robotę, bo skupiają się nie tylko na wyglądzie, ale to są wspaniali terapeuci. Rozmowa z nimi wszystkimi to naprawdę więcej niż pół sukcesu. Wygląd jest bardzo ważny, bo czuję się dzisiaj zupełnie nowa i inna, ale to, co się dzieje z człowiekiem po rozmowie... - mówiła Agnieszka Dawid w naszym programie.

Potem w programie Agnieszka pojawiła się w czerwonej sukni o długości maxi (która idealne sprawdzi się na 25. rocznicę ślubu), pofalowanych włosach i nieco mocniejszym makijażu. Gdy zobaczył ją mąż, zabrakło mu słów. Następnie stwierdził, że dla niego żona zawsze wygląda pięknie i nie potrzebowała metamorfozy, ale bardzo się cieszy, że zrobiła coś dla siebie i się na tę odmianę zdecydowała.

Raz, dwa, trzy – piękna Ty! - Metamorfoza Agnieszki
Raz, dwa, trzy – piękna Ty! - Metamorfoza Agnieszki Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: B. Zalewska, A. Rogowska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości