Moda i Uroda

Pierwsze urodziny marki HalfPrice. To ulubione sklepy łowców okazji

Moda i Uroda

Moda na każdą kieszeń - wystarczy zapolować!
Moda na każdą kieszeń - wystarczy zapolować!Dzień Dobry TVN
wideo 2/3
Dzień Dobry TVNModa na każdą kieszeń - wystarczy zapolować!

W maju odbyły się pierwsze urodziny HalfPrice, marki, którą pokochali łowcy okazji. To właśnie w tym sklepie przez cały rok możemy upolować ubrania i dodatki od znanych projektantów w przyziemnych, promocyjnych cenach.

HalfPrice – promocyjne ceny renomowanych towarów

Dokładnie rok temu w Polsce pojawiła się marka HalfPrice, czyli koncept sklepów w kategorii off-price. Pierwszych pięć sklepów ruszyło 4 maja w galeriach handlowych w Warszawie, we Wrocławiu, Szczecinie, w Tychach i Polkowicach. W ofercie znaleźć można nie tylko odzież, ale również obuwie, akcesoria, zabawki, kosmetyki i wyposażenie domowe.

- Dokładnie rok temu powstała taka marka jak HalfPrice, która pomaga wszystkim łowcom okazji na znalezienie niesamowitych perełek w najlepszych cenach, jakie mogą znaleźć na rynku - powiedział Michał Kniaź, head of marketing.

Pierwsze urodziny marki HalfPrice

Z okazji pierwszych urodzin marka HalfPrice zorganizowała event. Za oprawę muzyczną podczas imprezy odpowiedzialna była wokalistka Bovska. Wśród gości nie zabrakło Zosi Ślotały, Michała Piróga oraz Jacka Jelonka. Jak zakupy robią gwiazdy?

Moja szafa jest bardzo różnorodna. Myślę, że jest to taki fajny miks rzeczy, które są nietuzinkowe. Ponieważ tego właśnie szukam w uraniach. To nie jest jedynie sklep dla młodych ludzi, ale też takich osób jak ja. Ta różnorodność daje bardzo dużo możliwości. Dla mnie kolekcje się nie liczą, więc jeżeli jesteś w stanie upolować na przecenie coś, co jest od twojego wymarzonego projektanta, jestem za tym, żeby sprawiać sobie takie przyjemności i nie trzeba przepłacać

Moje podejście do kupowania zmieniło się z biegiem lat i teraz kupuje mniej. Jeżeli mogę kupić coś taniej to, to robię - powiedział Jacek Jelonek, model. Bovska natomiast przyznała, że zdarza jej się korzystać ze zniżek. - Czasem gdy wpadnę do sklepu, to też zerkam na półki ze zniżkami.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości