Paznokcie

Walentynkowe trendy w stylizacji paznokci. Nie na czerwono i z serduszkiem, ma być oryginalnie

Paznokcie

Aktualizacja:

Jak pomalować paznokcie na Walentynki? – Na pewno niesztampowo – przekonuje Zuzanna Wiślicka, ekspertka od stylizacji paznokci. Kolor czerwony z namalowanym białym serduszkiem już się opatrzył. Co jest teraz modne? Zobaczcie, jaki manicure wykonała w studiu Dzień Dobry TVN Julia Golis.

Modnie, ciekawie, nowocześnie, czyli…?

Zuzanna Wiślicka przekonuje, że paznokcie w wydaniu walentynkowym wcale nie muszą być pomalowane na czerwony kolor. Ekspertka zachęca do nowoczesnej, ale równie romantycznej stylizacji paznokci. Co to znaczy?

French w różnych odsłonach

Transparentny kolor i białe końcówki. To klasyczny french manicure. W nowoczesnym wydaniu końcówki we frenchu są kolorowe, a nawet pokryte brokatem! Manicurzystka Julia Golis wykonała w naszym studiu french w kształcie czerwonych serduszek. Urocze i bardzo oryginalne!

Minimalizm w stylizacji paznokci

Drugą propozycją są minimalistyczne pudrowo-różowe paznokci z białymi kropeczkami. Jak przekonuje Zuzanna, kropki od sześciu lat nie jednym z wiodących trendów w stylizacji paznokci.

Brush Strokes – maźnięcia pędzelkiem

Bardzo delikatny manicure, który daje duży wizualny efekt. Kolor to maźnięcie pędzlem, plamka lub inna forma nieregularna, przypadkowa. Jak przekonuje Zuzanna, jeśli takie paznokcie zrobimy w pastelowych odcieniach, na transparentnej różowej bazie, co więcej, dodatkowo pokryjemy płytkę brokatem, to uzyskamy modny, a jednocześnie słodki i romantyczny efekt.

Biżuteria na paznokciach

Biżuteryjny efekt uzyskamy przyklejając na paznokcie drobne kamyczki i kryształki svarowskiego. W domu możemy wykonać biżuteryjny manicure naklejając gotowe naklejki i przykrywając je topem.

Mix na paznokciach

Totalny misz-masz na paznokciach, który daje niesztampowy, ale i uroczy efekt. Będzie to zbiór różnych symboli, drobnych form graficznych na paznokciach, w tym słodkich małych serduszek. Super efektowny, zwariowany koncept.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Magdalena Gudowska

Pozostałe wiadomości