Paznokcie

Half-dips, czyli idealny manicure na lato 2022. Tę stylizację pokochały gwiazdy

Paznokcie

Autor:
Nastazja
Bloch
modne paznokcie

Latem nieco odważniej zaczynamy bawić się kolorami, a naszych paznokciach często królują odcienie malinowe, cytrynowe czy błękitne. Hitem tego sezonu jest jednak half-dips manicure. Prostą i efektowną stylizację bez problemu wykonasz w domu. Najlepsze jest to, że można ją wykonać w zaledwie kilka minut.

Modny manicure na lato 2022

Trendy kosmetyczne zmieniają się z prędkością światła, a w mediach społecznościowych cały czas pojawiają się nowe propozycje makijażu, fryzury czy stylizacji paznokci. Na każdym polu liczy się jednak kreatywność i dobra zabawa. Jeśli zastanawiacie się nad kolejnym kolorem lakieru, ta propozycja będzie idealna. Obecnie hitem w sieci jest minimalistyczny trend zwany half-dips manicure. Jest nie tylko efektowy, ale i prosty do zrobienia. Z pewnością wykonasz go samodzielnie w domowych warunkach.

Half-dips manicure – jak wykonać

Half-dips manicure to nic innego jak płynne przejście z naturalnej płytki paznokcia do wybranego koloru. Do tego wystarczy zatem lakier oraz cienki pędzelek, dzięki któremu wyrównamy linię podziału.

W tej stylizacji robotę robi nie tylko efekt przejścia, ale także odpowiednio dobrane kolory. W tym sezonie stawiamy na pastele: połączenie błękitu i cytryny, a może fiolet i róż? Dajcie się ponieść wyobraźni, im więcej kolorów tym lepiej. Polecamy także pobawić się z asymetrią i zdobieniami.

Ten manicure pokochały już gwiazdy. Swoimi paznokciami w stylu half-dips manicure pochwaliła się na Instagramie Taylor Hill. Modelka postawiła na tęczową stylizację. Co więcej, przyznała, że wykonała ją samodzielnie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: mikroman6/GettyImages

Pozostałe wiadomości