Makijaż

Makijaż wykonany zamrożonym beauty blenderem? Ten trik podbija TikToka

Makijaż

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Polki.pl
Beauty blender

TikTok stał się źródłem licznych makijażowych trendów. Użytkowniczki z całego świata dzielą się swoimi kosmetycznymi odkryciami, które często zyskują miano międzynarodowych hitów. Tak jest w przypadku makijażu wykonywanego za pomocą zamrożonego beauty blendera. Na czym polega jego fenomen?

Tiktokowe trendy w makijażu 2022

Coraz więcej osób zainteresowanych tematyką beauty rozwija swoje kanały na platformie TikTok. To właśnie tam powstają krótkie filmiki instruktażowe i poradnikowe dotyczące najnowszych trendów w makijażu. Użytkowniczki dzielą się unikalnymi i skutecznymi trikami, a ogromne zasięgi nagrań sprawiają, że ich odkrycia z miejsca stają się znane na całym świecie.

Makijaż ust

Czy da się powiększyć usta gadżetami z Chin?
Czy da się powiększyć usta gadżetami z Chin?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jedną z najnowszych sztuczek, która robi furorę na TikToku, jest zamrażanie beauty blendera. Według użytkowniczek takie rozwiązanie ma pozytywny wpływ na wygląd naszej twarzy, która szczególnie latem może być bardziej przesuszona i wrażliwa na czynniki zewnętrzne.

Zamrożony beauty blender - trendy na TikToku

Jakich efektów możemy spodziewać się po użyciu zamrożonej gąbeczki? Najczęściej jest ona chwalona za minimalizację obrzęków, zmniejszenie widoczności porów, czy naturalne, lekko rozświetlone wykończenie. Beauty blender chłodzimy przez godzinę w zamrażalniku, a następnie aplikujemy podkład i delikatnie wklepujemy w skórę.

Ten trik z pewnością przypadnie do gustu fankom naturalnego i subtelnego makijażu z efektem glow. Warto jednak zaznaczyć, że zdania, co do skuteczności tego trendu, są podzielone. Niektóre panie widzą natychmiastowe rezultaty, inne zdecydowały, że pozostaną jednak przy używaniu go w temperaturze pokojowej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Polki.pl

Źródło zdjęcia głównego: HUIZENG HU/Getty Images

Pozostałe wiadomości