Makijaż

Nowy wymiar rozświetlenia – kolekcja High Glass marki NYX Professional Makeup

Makijaż

Aktualizacja:
Projekt bez tytułu (9).jpg (2)

NYX Cosmetics to jedna z najbardziej pożądanych marek makijażowych na świecie. Chociaż popularność zyskała dzięki niepozornej bazie do brokatów – NYX Glitter Primer - regularnie wprowadza na rynek nowe produkty przeznaczone do makijażu twarzy i oczu. Co więcej, marka podąża za trendami i oferuje swoim klientom innowacyjne konsystencje i formuły.

Dlaczego marka NYX zyskała popularność?

NYX Cosmetics

Moda na rozświetlenie

Aktualnie jednym z największych trendów w makijażu jest rozświetlona, zdrowo wyglądająca skóra. Coraz częściej mówi się o technice strobingu, która polega na konturowaniu i modelowaniu twarzy produktami rozświetlającymi. Tego typu makijaże najlepiej sprawdzają się podczas okresu letniego, kiedy rezygnujemy z zastygających, mocno kryjących podkładów na rzecz właśnie – delikatnej i rozświetlonej skóry. Na rynku kosmetycznym dostępnych jest wiele produktów, które wykorzystywane są w technice strobingu – począwszy od bazy rozświetlającej po rozświetlacze w sticku, kamieniu i sypkie, a kończąc na mgiełkach, które są ostatnim elementem makijażu i pozostawiają błyszczące wykończenie skóry. Ten trend zauważalny jest nie tylko na wybiegach mody, ale wykorzystywany jest przede wszystkim przez użytkowniczki makijażu – niezależnie od typu cery czy wieku.

Nowy wymiar błysku

Samo rozświetlenie dorobiło się już co najmniej kilku wykończeń na skórze – drobinkowego (pozostawia widoczne drobinki brokatu), efektu tafli (bez widocznych drobinek), błysku eleganckiego (delikatnego, idealnego w codziennym makijażu) czy efektu mokrej skóry. Ciężko zaskoczyć już obecnego konsumenta czymś innowacyjnym – a jednak – marce NYX Professional Makeup się to udało. Ich najnowsza kolekcja High Glass pozostawia na skórze szklany efekt. Czym charakteryzuje się to wykończenie? Produkty z tej kolekcji nie posiadają widocznej bazy kolorystycznej, a jedynie – odbijają światło tworząc imitację szklanej skóry. To z pewnością robi wrażenie! Linia High Glass zawiera bazę rozświetlającą (

High Glass Face Primer

rozświetlacz w formie prasowanej

High Glass Finishing Powder

Chociaż po produkty z serii High Glass sięgają częściej osoby posiadające cerę suchą i odwodnioną – również posiadaczki skóry tłustej lub mieszanej mogą aplikować (w sposób kontrolowany) kosmetyki rozświetlające na twarz. Niewątpliwie, linia ta jest innowacyjną propozycją marki i bezapelacyjnie – wpisuje się w aktualne trendy i tendencje makijażowe.

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości