Makijaż

Kosmetyki funkcjonalne - dlaczego ich popularność rośnie?

Makijaż

Projekt bez tytułu (28).jpg (3)

Kosmetyki funkcjonalne zapewniają wszechstronne działanie, ponieważ łączą w sobie produkty do makijażu z pielęgnacją. Dzięki nim można zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Liderem na rynku jest marka INSTALASH, która oferuje m.in. preparaty do regeneracji rzęs. Ich starannie wyselekcjonowany skład zapewnia długotrwały efekt. Jakie jeszcze zalety mają kosmetyki funkcjonalne?

Czym są kosmetyki funkcjonalne?

Na samym początku warto wyjaśnić, czym są kosmetyki funkcjonalne. To produkty, które zapewniają wszechstronne działanie. Jeden preparat może zastąpić np. serum odżywcze, żel do mycia skóry oraz tonik neutralizujący pH cery. Takie rozwiązanie usatysfakcjonuje osoby, które lubią oszczędzać pieniądze oraz czas. Nie każdy może pozwolić sobie na to, aby spędzać w łazience kilkadziesiąt minut dziennie. Na szczęście w dzisiejszych czasach nie jest to już konieczne.

Co proponuj marka INSTALASH?

INSTALASH to marka, która słynie z wysokojakościowych produktów do odbudowy zniszczonych rzęs. Są one chętnie wybierane przez panie, które stosowały serum do rzęs o słabym składzie lub wielokrotnie wykonywały zabieg przedłużania. Na specjalną uwagę zasługują takie kosmetyki, jak:

  • Pianka do mycia twarzy - skutecznie usuwa zanieczyszczenia, a jednocześnie przywraca równowagę skórze. Formuła bazuje na składnikach odżywczych pochodzenia naturalnego, które nie stanowią obciążenia dla cery. Zmniejsza to prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień oraz innych niepożądanych dolegliwości. Kosmetyk zawiera w swoim składzie dobroczynne związki, które znakomicie wpływają nie tylko na skórą, ale również brwi oraz rzęsy. Podstawą jest systematyczne stosowanie - tylko wtedy można odnotować najlepsze rezultaty kuracji.

mat. prasowe

  • Tusz do rzęs z odżywką na porost rzęs - jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla kobiet, które nie chcą stosować kilku różnych produktów. Trzeba podkreślić, że nie jest to klasyczne serum do rzęs, które zapewnia jedynie chwilowy efekt "wow"! W tym przypadku uzyskane rezultaty są długotrwałe. Opisywana maskara świetnie sprawdza się podczas codziennego makijażu. Gwarantuje ona pożądaną trwałość, więc nie trzeba obawiać się grudek lub innych mankamentów.

mat. prasowe

Bardzo ważne jest to, aby decyzji zakupowej nie podejmować zbyt pochopnie. Nie każdy wie, że regenerum do rzęs może bazować na substancji o nazwie bimatoprost, która uzależnia. Po odstawieniu kosmetyku stan włosków znacząco się pogarsza - można zaobserwować ich intensywne wypadanie.

Podstawą jest bezpieczny skład, który pozbawiony jest szkodliwych substancji syntetycznych. Marka INSTALASH proponuje kosmetyki funkcjonalne zaprojektowane przez ekspertów. Zapewniają one długotrwałe rezultaty - nie przemijają one wraz z odstawieniem produktów, więc czas trwania kuracji zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb.

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości