Moda i Uroda

Kręcenie włosów za pomocą... koszulki. Nowy trend z TikToka

Moda i Uroda

Autor:
Nastazja
Bloch
kręcenie włosów za pomocą koszulki

Każda z nas marzy od czasu do czasu o sprężystych lokach lub lekkich i delikatnych falach. Jeżeli szukacie sposobu na szybki i prosty trik na fryzurę idealną, mamy rozwiązanie. Niedawno hitem na TikToku stał się filmik dziewczyny, która swoje włosy kręciła za pomocą koszulki. Jak to zrobiła?

Loki kręcone na koszulce

Na TikToku znaleźć możemy wiele przydanych trików urodowo - modowych. Niedawno dużym zainteresowaniem cieszył się filmik internautki, która udowodniła, że do wykonania perfekcyjnej fryzury wcale nie potrzeba nam profesjonalnego sprzętu czy wysokiego budżetu. Wystarczy najzwyklejsza koszulka.

Dziewczyna opublikowała więc filmik, na którym krok po kroku pokazała, jak wygląda proces kręcenia włosów.

- Weź normalną bawełnianą koszulkę, zacznij rolować ją od dołu, zostaw rękawki i za pomocą gumek do włosów zwiąż je ze sobą – tłumaczyła. Kolejnym krokiem jest nałożenie toczka na głowę i nawinięcie na niego naszych włosów. Co więcej, tiktokerka radzi, aby przed kręceniem każde pasmo spryskać wodą. Z tak przygotowanymi włosami należy pójść spać, a rano obudzimy się z pięknie skręconymi włosami.

Kamil Pecka - od aktora do fryzjera
Kamil Pecka - od aktora do fryzjera Źródło: Dzień Dobry TVN

Kręcenie włosów za pomocą koszulki

Trzeba przyznać, że trik ten idealnie sprawdza się zarówno na krótkich, jak i długich, ciężkich włosach. Zachwycone internautki opisywały w komentarzach, że efekt loków niczym nie odbiega od tego wykonanego drogą lokówką.

Nie wydawajmy tyle pieniędzy na coś, co możemy uzyskać dzięki zwykłej koszulce

Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść jest bezpieczeństwo. Włosy zawinięte w koszulkę z pewnością nie zniszczą się tak, jak w przypadku urządzeń, w których zmuszeni jesteśmy poddać nasze kosmyki działaniu wysokich temperatur.

@mypawfectfamily Tutorials already posted! But I can do an updated one if y’all want? #mypawfectfamily #heatlessblowout #longhair #thickhair Enchanted Taylor Swift - Kaylen

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Ada Summer/GettyImages

Pozostałe wiadomości