Moda i Uroda

Pierwszy płaszcz zaprojektowała trzy lata temu. Dziś jej kreacje podbijają świat

Moda i Uroda

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Tomasz Brzoza
Płaszcze Pani Ewy podbijają świat

Ewa Zbaraszewska jest dowodem na to, że nigdy nie jest zbyt późno, by realizować swoje pasje i marzenia. Niespełna trzy lata temu rozpoczęła przygodę z projektowaniem, a dziś jej płaszcz wisi w szafie księżnej Sary Ferguson. Jak udało jej się osiągnąć sukces w tak krótkim czasie?

Wyjątkowe płaszcze Ewy Zbaraszewskiej

Ewa Zbaraszewska szturmem podbiła świat mody, choć jej przygoda z projektowaniem zaczęła się niespełna trzy lata temu. Kolekcje artystki można było je podziwiać podczas imprezy modowej Fashion Hall Berlin czy na włoskich wybiegach. Ponadto jej projekty doceniła m.in. księżna Sara Ferguson.

- Moje pasje w młodości nie mogły być realizowane, to były takie czasy, że szczytem powodzenia była praca w biurze - wyjaśnia projektantka. Ewa skupiła się na wychowywaniu dzieci, jednak po latach postanowiła zrealizować swoje marzenia i rozwijać swoją pasję do mody.

Ewa Zbaraszewska, czyli sukces polskiej projektantki

Ewa rozpoczęła przygodę z projektowaniem od szkiców ekstrawaganckich płaszczy. - Nie mogłam znaleźć takiej oferty, więc to zmotywowało mnie już tak konkretnie - wyznaje. Jej projekty są nasycone kolorami oraz charakteryzują się wyjątkowymi, podkreślającymi urodę wzorami.

- Zawsze bardzo się wzruszam, gdy widzę gotowy projekt. Mam łzy w oczach i bardzo to przeżywam. Tworzenie daje mi wiele radości - podsumowuje projektantka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Tomasz Brzoza

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości