Moda i Uroda

Nieproszony gość na pokazie Chanel. Gigi Hadid uratowała sytuację!

Moda i Uroda

70583970_135666137742581_2314551425172274185_n.jpg

Pokaz Chanel dostarczył widowni wielu atrakcji. Podczas show na wybiegu pojawiła się nieoproszona modelka. Kim jest tajemnicza osoba, w studiu Dzień Dobry TVN wyjaśnił Mateusz Hładki.

Paris Fashion Week to wydarzenie, na które do stolicy mody przyjeżdża wiele osób z całego świata. Jednym z ważniejszych pokazów, jakie odbyły się podczas tygodnia mody, było show Chanel.

Nieproszony gość na wybiegu

Podczas prezentacji kolekcji wiosna 2020 domu mody Chanel, na wybiegu pojawiła się nieoproszona modelka. Jak się okazało, była to komiczka, znana na YouTube jako Marie S'Infiltre. Jak zachowały się modelki?

Sytuację w swoje ręce wzięła Gigi Hadid, która postanowiła wyprosić dodatkową modelkę z wybiegu. Na nagraniu zamieszczonym przez komiczkę, widać, że Gigi prowadziła z Marie rozmowę, natomiast inne modelki zablokowały kobicie powrót na scenę.

Hołd dla Karla Lagerfelda. Ulala. Gigi, kochanie, czy doszłaś już do siebie po naszej walce za kulisami? Potargałaś mi włosy, ale to ja cię znokautowałam. Fajnie było włamać się, skłamać, a następnie niezauważoną przeniknąć na najbardziej prestiżowy wybieg na świecie, gdzie każdy ma pogrzebową minę i bierze siebie za bardzo poważnie.

- napisała pod wideo na YouTube komiczka.

Jak ubrana była Marie S'Infiltre

Komiczka swoim ubiorem wpasowała się w styl modelek, które prezentowały na wybiegu nową kolekcję. Marie miała na sobie czarno-biały tweedowy kostium i czarny kapelusz

Zobacz też:

Pozostałe wiadomości